• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
12.08.2017.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta04Budućnost 
12.08.2017.
11:00
Tuško poljeDečić03OFK Titograd 
12.08.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska40Petrovac 
12.08.2017.
11:00
Stadion FK KomKom21Grbalj 
12.08.2017.
17:30
Stadion pod VrmcemBokelj20Mladost Lj. 1970 
12.08.2017.
17:30
SRC TopolicaMornar12Iskra 
12.08.2017.
17:30
Stadion SolilaIgalo01Berane 
12.08.2017.
17:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic13Rudar 
2. koloIzvještaj
19.08.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Berane 
19.08.2017.
11:00
DG arenaIskra12Igalo 
19.08.2017.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd33Sutjeska 
19.08.2017.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta30Dečić 
19.08.2017.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj11Bokelj 
19.08.2017.
17:00
DG arenaMladost Lj. 197002Mornar 
20.08.2017.
10:00
Stadion LugoviPetrovac11Otrant-Olympic 
20.08.2017.
12:00
Gradski stadionRudar22Kom 
3. koloIzvještaj
26.08.2017.
11:00
Gradski stadionBerane31Iskra 
26.08.2017.
11:00
Tuško poljeDečić14Budućnost 
26.08.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Zeta 
26.08.2017.
11:00
Stadion FK KomKom10Petrovac 
26.08.2017.
17:00
Stadion pod VrmcemBokelj12Rudar 
26.08.2017.
17:00
SRC TopolicaMornar00Grbalj 
26.08.2017.
17:00
Stadion SolilaIgalo30Mladost Lj. 1970 
26.08.2017.
17:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic04OFK Titograd 
4. koloIzvještaj
02.09.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost20Iskra 
02.09.2017.
11:00
Stadion LugoviPetrovac11Bokelj 
02.09.2017.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Kom 
02.09.2017.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta30Otrant-Olympic 
02.09.2017.
11:00
Tuško poljeDečić10Sutjeska 
02.09.2017.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj42Igalo 
02.09.2017.
16:00
Gradski stadionRudar00Mornar 
02.09.2017.
16:00
DG arenaMladost Lj. 197011Berane 
5. koloIzvještaj
09.09.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska02Budućnost 
09.09.2017.
11:00
Stadion FK KomKom10Zeta 
09.09.2017.
11:00
DG arenaIskra41Mladost Lj. 1970 
09.09.2017.
16:00
Stadion pod VrmcemBokelj04OFK Titograd 
09.09.2017.
16:00
SRC TopolicaMornar20Petrovac 
09.09.2017.
16:00
Stadion SolilaIgalo11Rudar 
09.09.2017.
16:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic31Dečić 
10.09.2017.
16:00
Gradski stadionBerane10Grbalj 
6. koloIzvještaj
16.09.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost70Mladost Lj. 1970 
16.09.2017.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj32Iskra 
16.09.2017.
11:00
Gradski stadionRudar12Berane 
16.09.2017.
11:00
Stadion LugoviPetrovac02Igalo 
16.09.2017.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd11Mornar 
16.09.2017.
11:00
Tuško poljeDečić02Kom 
16.09.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska60Otrant-Olympic 
17.09.2017.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta10Bokelj 
7. koloIzvještaj
23.09.2017.
11:00
Stadion FK KomKom00Sutjeska 
23.09.2017.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj21Dečić 
23.09.2017.
15:00
SRC TopolicaMornar00Zeta 
23.09.2017.
15:00
Stadion SolilaIgalo01OFK Titograd 
23.09.2017.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic00Budućnost 
23.09.2017.
15:00
DG arenaMladost Lj. 197043Grbalj 
24.09.2017.
11:00
DG arenaIskra23Rudar 
24.09.2017.
15:00
Gradski stadionBerane01Petrovac 
8. koloIzvještaj
30.09.2017.
11:00
Tuško poljeDečić01Mornar 
30.09.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska60Bokelj 
30.09.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost70Grbalj 
30.09.2017.
11:00
Stadion LugoviPetrovac12Iskra 
30.09.2017.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd11Berane 
30.09.2017.
12:00
Gradski stadionRudar41Mladost Lj. 1970 
30.09.2017.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic13Kom 
01.10.2017.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta42Igalo 
9. koloIzvještaj
07.10.2017.
11:00
DG arenaIskra01OFK Titograd 
07.10.2017.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Rudar 
07.10.2017.
11:00
Stadion FK KomKom00Budućnost 
07.10.2017.
14:30
Stadion pod VrmcemBokelj91Otrant-Olympic 
07.10.2017.
14:30
SRC TopolicaMornar27Sutjeska 
07.10.2017.
14:30
Stadion SolilaIgalo20Dečić 
07.10.2017.
14:30
DG arenaMladost Lj. 197013Petrovac 
08.10.2017.
14:30
Gradski stadionBerane03Zeta 
10. koloIzvještaj
14.10.2017.
10:00
Stadion LugoviPetrovac12Grbalj 
14.10.2017.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta22Iskra 
14.10.2017.
11:00
Tuško poljeDečić02Berane 
14.10.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska21Igalo 
14.10.2017.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Mladost Lj. 1970 
14.10.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost50Rudar 
14.10.2017.
11:00
Stadion FK KomKom11Bokelj 
14.10.2017.
14:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Mornar 
11. koloIzvještaj
04.11.2017.
10:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20OFK Titograd 
04.11.2017.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj13Budućnost 
04.11.2017.
13:30
SRC TopolicaMornar02Kom 
04.11.2017.
13:30
Gradski stadionBerane33Sutjeska 
04.11.2017.
13:30
DG arenaMladost Lj. 197013Zeta 
04.11.2017.
14:00
Stadion SolilaIgalo40Otrant-Olympic 
05.11.2017.
11:00
DG arenaIskra40Dečić 
05.11.2017.
13:30
Gradski stadionRudar31Petrovac 
12. koloIzvještaj
11.11.2017.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost40Petrovac 
11.11.2017.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta40Grbalj 
11.11.2017.
11:00
Tuško poljeDečić02Mladost Lj. 1970 
11.11.2017.
11:00
Gradski stadionSutjeska11Iskra 
11.11.2017.
11:00
Stadion FK KomKom00Igalo 
11.11.2017.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj01Mornar 
11.11.2017.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic05Berane 
11.11.2017.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Rudar 
13. koloIzvještaj
14.11.2017.
10:00
DG arenaIskra40Otrant-Olympic 
14.11.2017.
13:00
DG arenaMladost Lj. 197002Sutjeska 
14.11.2017.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj31Dečić 
14.11.2017.
13:00
Gradski stadionRudar10Zeta 
14.11.2017.
13:00
Stadion LugoviPetrovac06OFK Titograd 
14.11.2017.
13:00
SRC TopolicaMornar17Budućnost 
14.11.2017.
13:00
Stadion SolilaIgalo50Bokelj 
14.11.2017.
13:00
Gradski stadionBerane20Kom 
14. koloIzvještaj
28.11.2017.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta30Petrovac 
28.11.2017.
13:00
Gradski stadionSutjeska40Grbalj 
28.11.2017.
13:00
Stadion FK KomKom21Iskra 
28.11.2017.
13:00
SRC TopolicaMornar12Igalo 
29.11.2017.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj11Berane 
29.11.2017.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic10Mladost Lj. 1970 
29.11.2017.
13:00
Tuško poljeDečić02Rudar 
29.11.2017.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost41OFK Titograd 
15. koloIzvještaj
02.12.2017.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj61Otrant-Olympic 
02.12.2017.
11:00
Gradski stadionRudar00Sutjeska 
02.12.2017.
11:00
Stadion LugoviPetrovac52Dečić 
02.12.2017.
13:00
DG arenaMladost Lj. 197000Kom 
02.12.2017.
13:00
Stadion SolilaIgalo15Budućnost 
02.12.2017.
13:00
Gradski stadionBerane20Mornar 
03.12.2017.
10:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd11Zeta 
03.12.2017.
11:00
DG arenaIskra31Bokelj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Đorđe Šaletić Iskra17
2Danilo Šofranac Sutjeska15
3Marko Mrvaljević Budućnost13
4Miloš Perović Igalo11
5Nemanja Šunjević Berane10
6Ivan Bojović Budućnost10
7Andrija Krivokapić Budućnost10
8Matija Račić Budućnost10
9Ognjen Gašević Mladost9
10Jakša Bajčetić Rudar8
11Ivan Pupović Rudar8
12Nikola Gluščević Grbalj7
13Neđeljko Kovinić Grbalj7
14Dejan Perović Bokelj6
15Filip Vlahović Kom6
16Danijel Bečić Zeta6
17Aleksa Maraš Mladost5
18Lazar Rakočević Mladost5
19Nemanja Đukanović Petrovac5
20Sava Bulajić Sutjeska5
21Balša Dubljević Sutjeska5
22Vasilije Čavor Bokelj4
23Mitar Kovačević Bokelj4
24Miloš Goranović Igalo4
25Igor Radmilović Igalo4
26Veljko Radenović Kom4
27Bogoljub Perović Mornar4
28Stefan Fuštić Rudar4
29Momčilo Popović Bokelj3
30Novak Kovačević Budućnost3
31Petar Pribilović Grbalj3
32Đorđe Stešević Grbalj3
33Andrija Vujičić Igalo3
34Andrija Kolundžić Iskra3
35Veliša Radulović Iskra3
36Erand Kaleziq Mladost3
37Pavle Turković Mladost3
38Vasilije Vasecki Mladost3
39Marko Vujačić Mladost Lješkopolje 19703
40Rijad Dervišević Petrovac3
41Nikola Janjić Sutjeska3
42Željko Lješković Sutjeska3
43Dušan Vuković Sutjeska3
44Mijat Lambulić Zeta3
45Nikola Pejović Zeta3
46Ivan Vukčević Zeta3
47Veljko Zlatičanin Zeta3
48Aleksandar Bulić Berane2
49Nikola Lekić Berane2
50Sava Pešić Berane2
51Vasilije Simonović Berane2
52Slobodan Ivović Bokelj2
53Nikola Ukšanović Budućnost2
54Milan Vukotić Budućnost2
55Hazir Beganaj Dečić2
56Filip Drobnjak Grbalj2
57Marko Krstović Grbalj2
58Mitar Mišić Igalo2
59Milan Bojat Iskra2
60Andrej Kovačević Iskra2
61Jovan Drašković Kom2
62Petar Đurić Kom2
63Damjan Mugoša Mladost Lješkopolje 19702
64Nikola Pavlićević Mladost Lješkopolje 19702
65Nikola Dragojević Mornar2
66Darijan Duraković Mornar2
67Luka Đurašković Mornar2
68Konstantin Gojnić Otrant-Olympic2
69Endrit Kurtović Otrant-Olympic2
70Petar Đelošević Petrovac2
71Andrija Rajković Petrovac2
72Miloš Milović Sutjeska2
73Jovan Mirković Sutjeska2
74Marko Šćekić Zeta2
75Danilo Dević Berane1
76Jovan Janković Berane1
77Andrija Marsenić Berane1
78Dennis Međedović Berane1
79Lazar Stojanović Berane1
80Radoje Vešović Berane1
81Aljbijan Vorfaj Bokelj1
82Kenan Nikočević Budućnost1
83Abdel Osmanović Budućnost1
84Miloš Plazinić Budućnost1
85Petar Prelević Budućnost1
86Ilija Vujović Budućnost1
87Petar Vukčević Budućnost1
88Adil Adžović Dečić1
89Robert Đeljević Dečić1
90Loris Kruševci Dečić1
91Stanko Lukačević Dečić1
92Bakir Ramović Dečić1
93Vlado Bogetić Grbalj1
94Vuk Ćosić Grbalj1
95Dušan Šušić Grbalj1
96Đorđe Andrijašević Igalo1
97Stefan Dajević Igalo1
98Mitar Kovačević Igalo1
99Pavle Dragićević Iskra1
100Miljan Marović Kom1
101Marko Mešter Kom1
102Petar Tadić Kom1
103Matija Bulatović Mladost1
104Aldin Ćatović Mladost1
105Matija Drinčić Mladost1
106Matej Milatović Mladost1
107Matija Stanišić Mladost1
108Ljubomir Pejović Mladost Lješkopolje 19701
109Trifun Radenović Mladost Lješkopolje 19701
110Marko Stanišić Mladost Lješkopolje 19701
111Mitar Zejak Mladost Lješkopolje 19701
112Vasilije Brežanin Mornar1
113Danis Karastanović Mornar1
114Nikola Milošev Mornar1
115Edin Ficiq Otrant-Olympic1
116Dorjan Kurtović Otrant-Olympic1
117Enis Ljamović Otrant-Olympic1
118Arnes Lolović Otrant-Olympic1
119Nikoll Lukić Otrant-Olympic1
120Aleksandar Aleksić Petrovac1
121Danilo Radović Petrovac1
122Kristijan Ernec Rudar1
123Veljko Krstonijević Rudar1
124Stefan Vlaović Rudar1
125Luka Babić Sutjeska1
126Aleksandar Đukanović Sutjeska1
127Igor Pajović Sutjeska1
128Marko Pajović Zeta1
129Srđan Popović Zeta1
130Blažo Šuškavčević Zeta1
131Ilija Tripunović Zeta1

Kadetska liga 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost151320575+5241
2.OFK Titograd159423313+2031
3.Sutjeska158524113+2829
4.Berane158432415+928
5.Kom157621710+727
6.Zeta158342715+1227
7.Rudar157442319+425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720+723
10.Iskra156272923+620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lj. 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313

Kadetska liga 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost151320575+5241
2.OFK Titograd159423313+2031
3.Sutjeska158524113+2829
4.Berane158432415+928
5.Kom157621710+727
6.Zeta158342715+1227
7.Rudar157442319+425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720+723
10.Iskra156272923+620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lj. 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313

Posljednje vijesti