Izvršni odbor FSCG usvojio je predlog Sudijske komisije o listama za sudija i kontrolora suđenja za sezonu 2019/20, kao i predlog liste delegata dostavljen od strane Komisije za takmičenje.

Na ovoj stranici možete pronaći liste sudija, delegata i kontrolora suđenja koji će obavljati svoje funkcije u takmičenjima koja organizuje Fudbalski savez Crne Gore.

  • Sudije
  • Pomoćne sudije
  • Kontrolori
  • Liste i dokumenta
  • Vijesti

Elitna grupa

Prva grupa

Druga grupa

Kontrolori Telekom 1. CFL

  • Amil
    Gerina

    kontrolor suđenja

  • Goran
    Mihaljević

    kontrolor suđenja

  • Slavko
    Petričević

    kontrolor suđenja

  • Saša
    Rašović

    kontrolor suđenja

  • Božo
    Ćorsović

    kontrolor suđenja

  • Dušan
    Cvijović

    kontrolor suđenja

  • Pavle
    Radovanović

    Kontrolor suđenja

  • Slavko
    Radulović

    Kontrolor suđenja

  • Ranko
    Spasojević

    Kontrolor suđenja

  • Dejan
    Šaković

    kontrolor suđenja

  • Delegiranje - 18.09.2020.

    Službena lica

    Delegiranje - 18.09.2020.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    18.09.2020.
  • Delegiranje - 17.09.2020.

    Službena lica

    Delegiranje - 17.09.2020.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmicu...

    17.09.2020.
  • Delegiranje - 15.09.2020.

    Službena lica

    Delegiranje - 15.09.2020.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - zaostale...

    15.09.2020.
  • Delegiranje - 11.09.2020.

    Službena lica

    Delegiranje - 11.09.2020.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    11.09.2020.
  • Delegiranje - 10.09.2020.

    Službena lica

    Delegiranje - 10.09.2020.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmicu...

    10.09.2020.

Telekom 1. CFL 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica541091+813
2.Dečić532081+711
3.Sutjeska52128807
4.Zeta52125507
5.Iskra51315506
6.Rudar520368-26
7.Budućnost420247-36
8.Jezero512224-25
9.Petrovac402257-22
10.OFK Titograd5023511-62