Izvršni odbor FSCG usvojio je predlog Sudijske komisije o listama za sudija i kontrolora suđenja za sezonu 2021/22, kao i predlog liste delegata dostavljen od strane Komisije za takmičenje.

Na ovoj stranici možete pronaći liste sudija, delegata i kontrolora suđenja koji će obavljati svoje funkcije u takmičenjima koja organizuje Fudbalski savez Crne Gore.

  • Sudije
  • Pomoćne sudije
  • Kontrolori
  • Liste i dokumenta
  • Vijesti

Elitna grupa

Prva grupa

Druga grupa

Kontrolori Telekom 1. CFL

  • Amil
    Gerina

    kontrolor suđenja

  • Goran
    Mihaljević

    kontrolor suđenja

  • Slavko
    Petričević

    kontrolor suđenja

  • Saša
    Rašović

    kontrolor suđenja

  • Božo
    Ćorsović

    kontrolor suđenja

  • Dragiša
    Drljević

    kontrolor suđenja

  • Vladan
    Kojović

    Kontrolor suđenja

  • Slavko
    Radulović

    Kontrolor suđenja

  • Ranko
    Spasojević

    Kontrolor suđenja

  • Dejan
    Šaković

    kontrolor suđenja

  • Darko
    Kovačević

    kontrolor suđenja

  • Delegiranje - 15.10.2021.

    Službena lica

    Delegiranje - 15.10.2021.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    15.10.2021.
  • Delegiranje - 14.10.2021.

    Službena lica

    Delegiranje - 14.10.2021.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmicu...

    14.10.2021.
  • Delegiranje - 13.10.2021.

    Službena lica

    Delegiranje - 13.10.2021.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    13.10.2021.
  • Delegiranje - 12.10.2021.

    Službena lica

    Delegiranje - 12.10.2021.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    12.10.2021.
  • Delegiranje - 11.10.2021.

    Službena lica

    Delegiranje - 11.10.2021.

    Komisija za takmičenje i Sudijska komisija odredili su službena lica za: - utakmice...

    11.10.2021.

Telekom 1.CFL 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska11920193+1629
2.Iskra116231610+620
3.Budućnost115332112+918
4.Petrovac115331918+118
5.Dečić11452159+617
6.Mornar11524910-117
7.Rudar114251316-314
8.Jezero11317816-810
9.Podgorica111281020-105
10.Zeta11047622-164