Vijesti

  • Selekcije
  • Takmičenja
  • Savez

Kalendar

  • mart 2019

    • 04
      pon

      Prijateljska utakmica - žene A selekcija

      Hrvatska - Crna Gora

      11:00
    • 05
      uto
    • 07
      čet
    • 09
      sub
    • 19
      uto

      Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcija

      Crna Gora - Srbija

      14:00Stadion Trešnjica, Golubovci
    • 21
      čet

      Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcija

      Crna Gora - Srbija

      11:00Trening kamp FSCG, Podgorica
    • 21
      čet

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Crna Gora - Finska

      15:00Stadion FK Kom, Podgorica
    • 22
      pet

      Kvalifikacije za EP 2020 - grupa A

      Bugarska - Crna Gora

      18:00Natsionalen Stadion Vasil Levski
    • 23
      sub

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Crna Gora - Finska

      15:00Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
    • 25
      pon

      Kvalifikacije za EP 2020 - grupa A

      Crna Gora - Engleska

      20:45Gradski stadion, Podgorica
    • 26
      uto

      Prijateljska utakmica - U-21 selekcija

      Grčka - Crna Gora

      16:30
  • april 2019

    • 23
      uto

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Slovenija - Crna Gora

    • 25
      čet

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Slovenija - Crna Gora

    • 26
      pet

      Prijateljska utakmica - U-17 selekcija

      BiH - Crna Gora

      16:00
    • 28
      ned

      Prijateljska utakmica - U-17 selekcija

      Jermenija - Crna Gora

      16:00
    • 30
      uto

      Prijateljska utakmica - U-17 selekcija

      Crna Gora - Gibraltar

      16:00
  • maj 2019

    • 07
      uto

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      BiH - Crna Gora

      15:00
    • 09
      čet

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      BiH - Crna Gora

      15:00

Telekom 1. CFL

26. kolo
Budućnost--Rudar
30.03.
15:30
Iskra--Petrovac
30.03.
15:30
OFK Titograd--Lovćen
30.03.
15:30
Zeta--Mornar
30.03.
15:30
Grbalj--Sutjeska
30.03.
15:30

Tabela

Telekom 1. CFL 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska2515733715+2252
2.Budućnost2512943714+2345
3.Zeta2510962115+639
4.OFK Titograd2511592524+138
5.Petrovac2511593231+138
6.Grbalj2571172720+732
7.Iskra257992427-330
8.Rudar2551462125-429
9.Lovćen2538142047-2717
10.Mornar2519151137-2612