• 01.12.2020.

    A selekcija žene

    Jak otpor Ukrajini

    Poraz u posljednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo… Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore porazom od...

  • 01.12.2020.

    Službena lica

    Dabanović sudi u Moskvi

    Sudijski komitet Evropske fudbalske asocijacije (UEFA) odredio je crnogorski sudijski tim, koji predvodi Nikola...

  • 29.11.2020.

    Telekom 1. CFL

    Bez pobjednika u derbiju, novi trijumf Budućnosti

    Sutjeska u finišu izbjegla poraz… Derbi meč 15. kola Telekom 1.CFL, između Sutjeske i Dečića, završen je bez pobjednika...

  • 29.11.2020.

    Druga liga

    Poraz lidera, bod za Kom

    Odigrano 18. kolo Amplitudo 2.CFL… Fudbaleri Arsenala poraženi od Igala su rezultatom 2:0 u derbiju 18. runde Amplitudo...

Vijesti

  • Selekcije
  • Takmičenja
  • Savez

Kalendar

  • oktobar 2020

  • novembar 2020

    • 03
      nov

      Prijateljska utakmica - U-17 selekcija

      Crna Gora - Makedonija

      13:00Trening kamp FSCG
    • 05
      nov

      Prijateljska utakmica - U-17 selekcija

      Crna Gora - Makedonija

      11:00Trening kamp FSCG
    • 10
      nov

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Makedonija - Crna Gora

      13:00
    • 11
      nov

      Prijateljska utakmica - A selekcija

      Crna Gora - Kazahstan

      18:00Gradski stadion
    • 12
      nov

      Prijateljska utakmica - U-19 selekcija

      Makedonija - Crna Gora

      11:00
    • 14
      nov

      Liga nacija 2021 - Grupa C1

      Azerbejdžan - Crna Gora

      18:00NK Inter Zaprešić
    • 17
      nov

      Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcija

      BiH - Crna Gora

      13:00
    • 17
      nov

      Kvalifikacije za U-21 EP 2021 - grupa 6

      Makedonija - Crna Gora

      13:30FFM Training Centre
    • 17
      nov

      Liga nacija 2021 - Grupa C1

      Crna Gora - Kipar

      20:45Gradski stadion
    • 19
      nov

      Prijateljska utakmica - žene U-19 selekcija

      BiH - Crna Gora

      11:00
  • decembar 2020


    • Nema događaja.

Telekom 1. CFL

15. kolo
Budućnost42Rudar
29.11.
13:00
OFK Titograd10Jezero
29.11.
13:00
Sutjeska11Dečić
29.11.
13:00
Podgorica01Zeta
29.11.
14:00
Petrovac10Iskra
29.11.
14:00

Tabela

Telekom 1. CFL 20/21

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1411122613+1334
2.Dečić15690227+1527
3.Podgorica155551513+220
4.Sutjeska155551716+120
5.Zeta (-2)156451211+120
6.Jezero15546710-319
7.Iskra154651316-318
8.OFK Titograd154471223-1116
9.Rudar1541101626-1013
10.Petrovac142571419-511