• Aktuelne utakmice
  • Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
Ponedjeljak, 19.02.2024.Izvještaj
18:0017. koloGimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora517KMF Ulcinj-Ulqini 
Srijeda, 21.02.2024.Izvještaj
19:0018. koloSC VerdeTitograd10Bajo Pivljanin 
Subota, 24.02.2024.Izvještaj
19:0018. koloSC KolašinKMF Gorštak--KMF Olympico 
20:0018. koloSC Fair playerKMF Boka--KMF Dolcinium 
Nedjelja, 25.02.2024.Izvještaj
17:0018. koloSKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom--KMF Nikšić-
18:0018. koloJU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Zora-
18:0018. koloOŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--Cattaro 2019-
18:0018. koloOŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Pruška-
Srijeda, 28.02.2024.Izvještaj
19. koloSC NikoljacKMF Pruška--Titograd-
19. koloSportski centar NikšićBajo Pivljanin--KMF Ulcinj-Ulqini-
19. koloJU Sportska dvoranaCattaro 2019--Mirabile moda-
19. kolo-KMF Zora--KMF Gorštak-
19. kolo-KMF Olympico--KMF Boka-
19. koloOŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--Studentski dom-
19. koloSportski centar RexKMF Nikšić--KMF Onogošt Elit-les-
Subota, 02.03.2024.Izvještaj
20. koloSportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Dolcinium-
20. koloSportski centar RexStudentski dom--KMF Olympico-
20. koloSC Fair playerKMF Boka--KMF Zora-
20. koloSC KolašinKMF Gorštak--Cattaro 2019-
20. koloJU SMŠ GolubovciMirabile moda--Bajo Pivljanin-
20. koloOŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--KMF Pruška-
20. koloSala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--KMF Brskovo-
1. koloIzvještaj
30.09.2023.
13:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin80KMF Pruška 
30.09.2023.
15:15
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les53KMF Boka 
30.09.2023.
17:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić102KMF Gorštak 
01.10.2023.
15:30
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora220Titograd 
01.10.2023.
19:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium40Mirabile moda 
01.10.2023.
20:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico17KMF Ulcinj-Ulqini 
01.10.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 201976KMF Brskovo 
2. koloIzvještaj
07.10.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo37Bajo Pivljanin 
07.10.2023.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak36KMF Dolcinium 
07.10.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini210KMF Zora 
08.10.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda62KMF Olympico 
08.10.2023.
18:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom33KMF Onogošt Elit-les 
08.10.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka58KMF Nikšić 
09.10.2023.
20:00
SC VerdeTitograd31Cattaro 2019 
3. koloIzvještaj
10.10.2023.
18:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić22Studentski dom 
11.10.2023.
16:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin33Titograd 
11.10.2023.
16:30
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico24KMF Gorštak 
11.10.2023.
19:00
SC NikoljacKMF Pruška45KMF Brskovo 
11.10.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 2019611KMF Ulcinj-Ulqini 
12.10.2023.
17:45
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora011Mirabile moda 
12.10.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium73KMF Boka 
4. koloIzvještaj
13.10.2023.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les72KMF Nikšić 
14.10.2023.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak161KMF Zora 
14.10.2023.
20:00
SC VerdeTitograd30KMF Pruška 
14.10.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini11Bajo Pivljanin 
15.10.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda95Cattaro 2019 
15.10.2023.
18:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom30KMF Dolcinium 
15.10.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka83KMF Olympico 
5. koloIzvještaj
19.10.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo43Titograd 
20.10.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium14KMF Onogošt Elit-les 
22.10.2023.
14:00
SC NikoljacKMF Pruška34KMF Ulcinj-Ulqini 
22.10.2023.
18:00
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora58KMF Boka 
22.10.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 201994KMF Gorštak 
22.10.2023.
20:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin65Mirabile moda 
22.10.2023.
20:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico09Studentski dom 
6. koloIzvještaj
28.10.2023.
18:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les111KMF Olympico 
28.10.2023.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić55KMF Dolcinium 
28.10.2023.
20:00
SC VerdeStudentski dom101KMF Zora 
28.10.2023.
20:00
SC KolašinKMF Gorštak611Bajo Pivljanin 
29.10.2023.
18:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini62KMF Brskovo 
29.10.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda42KMF Pruška 
29.10.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka59Cattaro 2019 
7. koloIzvještaj
03.11.2023.
15:30
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico39KMF Nikšić 
04.11.2023.
18:00
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora620KMF Onogošt Elit-les 
04.11.2023.
18:00
SC NikoljacKMF Pruška54KMF Gorštak 
04.11.2023.
20:00
SC VerdeTitograd80KMF Ulcinj-Ulqini 
05.11.2023.
17:00
SC NikoljacKMF Brskovo72Mirabile moda 
05.11.2023.
18:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin51KMF Boka 
05.11.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 201933Studentski dom 
8. koloIzvještaj
11.11.2023.
17:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les72Cattaro 2019 
11.11.2023.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak29KMF Brskovo 
11.11.2023.
20:00
Sportski centar RexStudentski dom42Bajo Pivljanin 
12.11.2023.
16:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium173KMF Olympico 
12.11.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda27Titograd 
12.11.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka41KMF Pruška 
12.11.2023.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić174KMF Zora 
9. koloIzvještaj
14.11.2023.
17:45
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora011KMF Dolcinium 
15.11.2023.
17:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin24KMF Onogošt Elit-les 
15.11.2023.
18:00
SC NikoljacKMF Pruška35Studentski dom 
15.11.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo85KMF Boka 
15.11.2023.
18:30
SC VerdeTitograd142KMF Gorštak 
15.11.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini51Mirabile moda 
15.11.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 201943KMF Nikšić 
10. koloIzvještaj
18.11.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium112Cattaro 2019 
19.11.2023.
13:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les42KMF Pruška 
19.11.2023.
15:15
Sportski centar NikšićKMF Nikšić21Bajo Pivljanin 
19.11.2023.
18:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom11KMF Brskovo 
19.11.2023.
20:00
SC KolašinKMF Gorštak19KMF Ulcinj-Ulqini 
19.11.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka15Titograd 
19.11.2023.
20:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico26KMF Zora 
11. koloIzvještaj
24.11.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini84KMF Boka 
25.11.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo33KMF Onogošt Elit-les 
25.11.2023.
18:00
SC VerdeTitograd81Studentski dom 
26.11.2023.
14:30
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin162KMF Dolcinium 
26.11.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda136KMF Gorštak 
26.11.2023.
19:00
SC NikoljacKMF Pruška32KMF Nikšić 
26.11.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 2019170KMF Olympico 
12. koloIzvještaj
02.12.2023.
18:00
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora216Cattaro 2019 
02.12.2023.
19:30
SC VerdeStudentski dom01KMF Ulcinj-Ulqini 
03.12.2023.
17:30
Sportski centar NikšićKMF Nikšić18KMF Brskovo 
03.12.2023.
19:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium31KMF Pruška 
03.12.2023.
20:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico320Bajo Pivljanin 
03.12.2023.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les15Titograd 
03.12.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka210Mirabile moda 
13. koloIzvještaj
10.12.2023.
16:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin296KMF Zora 
10.12.2023.
18:00
SC NikoljacKMF Pruška70KMF Olympico 
10.12.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo67KMF Dolcinium 
10.12.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda60Studentski dom 
10.12.2023.
18:30
Sportski centar NikšićTitograd44KMF Nikšić 
10.12.2023.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini41KMF Onogošt Elit-les 
10.12.2023.
20:00
SC KolašinKMF Gorštak85KMF Boka 
14. koloIzvještaj
16.12.2023.
13:00
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les102Mirabile moda 
16.12.2023.
16:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium36Titograd 
17.12.2023.
17:00
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora112KMF Pruška 
17.12.2023.
20:00
SC Fair playerCattaro 201947Bajo Pivljanin 
17.12.2023.
20:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico713KMF Brskovo 
17.12.2023.
20:00
Sportski centar NikšićKMF Nikšić26KMF Ulcinj-Ulqini 
17.12.2023.
20:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom74KMF Gorštak 
15. koloIzvještaj
23.12.2023.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo195KMF Zora 
24.12.2023.
16:00
SC VerdeTitograd150KMF Olympico 
24.12.2023.
18:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini34KMF Dolcinium 
24.12.2023.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda32KMF Nikšić 
24.12.2023.
18:00
SC KolašinKMF Gorštak24KMF Onogošt Elit-les 
24.12.2023.
18:00
SC NikoljacKMF Pruška46Cattaro 2019 
24.12.2023.
20:00
SC Fair playerKMF Boka33Studentski dom 
16. koloIzvještaj
14.02.2024.
18:00
SC VerdeTitograd110KMF Zora 
14.02.2024.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo92Cattaro 2019 
14.02.2024.
19:00
SC NikoljacKMF Pruška57Bajo Pivljanin 
14.02.2024.
20:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda56KMF Dolcinium 
14.02.2024.
20:00
SC Fair playerKMF Boka13KMF Onogošt Elit-les 
15.02.2024.
18:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini110KMF Olympico 
15.02.2024.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak13KMF Nikšić 
17. koloIzvještaj
17.02.2024.
17:30
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les13Studentski dom 
18.02.2024.
13:00
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin31KMF Brskovo 
18.02.2024.
19:00
JU SMŠ GolubovciKMF Olympico12Mirabile moda 
18.02.2024.
20:00
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium123KMF Gorštak 
18.02.2024.
20:00
SC Fair playerCattaro 201924Titograd 
18.02.2024.
20:15
Sportski centar NikšićKMF Nikšić53KMF Boka 
19.02.2024.
18:00
Gimnazija ,,Petar I Petrovic - Njegos"KMF Zora517KMF Ulcinj-Ulqini 
18. koloIzvještaj
21.02.2024.
19:00
SC VerdeTitograd10Bajo Pivljanin 
24.02.2024.
19:00
SC KolašinKMF Gorštak--KMF Olympico 
24.02.2024.
20:00
SC Fair playerKMF Boka--KMF Dolcinium 
25.02.2024.
17:00
SKC Univerzitet Crne GoreStudentski dom--KMF Nikšić-
25.02.2024.
18:00
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Zora-
25.02.2024.
18:00
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--Cattaro 2019-
25.02.2024.
18:00
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Pruška-
19. koloIzvještaj
28.02.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--Titograd-
28.02.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--KMF Ulcinj-Ulqini-
28.02.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--Mirabile moda-
28.02.2024.
-KMF Zora--KMF Gorštak-
28.02.2024.
-KMF Olympico--KMF Boka-
28.02.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--Studentski dom-
28.02.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--KMF Onogošt Elit-les-
20. koloIzvještaj
02.03.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Dolcinium-
02.03.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--KMF Olympico-
02.03.2024.
SC Fair playerKMF Boka--KMF Zora-
02.03.2024.
SC KolašinKMF Gorštak--Cattaro 2019-
02.03.2024.
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--Bajo Pivljanin-
02.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--KMF Pruška-
02.03.2024.
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--KMF Brskovo-
21. koloIzvještaj
09.03.2024.
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Ulcinj-Ulqini-
09.03.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--Mirabile moda-
09.03.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--KMF Gorštak-
09.03.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--KMF Boka-
09.03.2024.
-KMF Zora--Studentski dom-
09.03.2024.
-KMF Olympico--KMF Onogošt Elit-les-
09.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--KMF Nikšić-
22. koloIzvještaj
13.03.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--KMF Olympico-
13.03.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Zora-
13.03.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--Cattaro 2019-
13.03.2024.
SC Fair playerKMF Boka--Bajo Pivljanin-
13.03.2024.
SC KolašinKMF Gorštak--KMF Pruška-
13.03.2024.
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Brskovo-
13.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--Titograd-
23. koloIzvještaj
16.03.2024.
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--Mirabile moda-
16.03.2024.
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Gorštak-
16.03.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--KMF Boka-
16.03.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--Studentski dom-
16.03.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--KMF Onogošt Elit-les-
16.03.2024.
-KMF Zora--KMF Nikšić-
16.03.2024.
-KMF Olympico--KMF Dolcinium-
24. koloIzvještaj
23.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--KMF Zora-
23.03.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--Cattaro 2019-
23.03.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--Bajo Pivljanin-
23.03.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--KMF Pruška-
23.03.2024.
SC Fair playerKMF Boka--KMF Brskovo-
23.03.2024.
SC KolašinKMF Gorštak--Titograd-
23.03.2024.
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Ulcinj-Ulqini-
25. koloIzvještaj
27.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--KMF Gorštak-
27.03.2024.
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--KMF Boka-
27.03.2024.
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--Studentski dom-
27.03.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--KMF Onogošt Elit-les-
27.03.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--KMF Nikšić-
27.03.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--KMF Dolcinium-
27.03.2024.
-KMF Zora--KMF Olympico-
26. koloIzvještaj
30.03.2024.
-KMF Olympico--Cattaro 2019-
30.03.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--Bajo Pivljanin-
30.03.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--KMF Pruška-
30.03.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Brskovo-
30.03.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--Titograd-
30.03.2024.
SC Fair playerKMF Boka--KMF Ulcinj-Ulqini-
30.03.2024.
SC KolašinKMF Gorštak--Mirabile moda-
27. koloIzvještaj
06.04.2024.
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Boka-
06.04.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--Studentski dom-
06.04.2024.
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--KMF Onogošt Elit-les-
06.04.2024.
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Nikšić-
06.04.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--KMF Dolcinium-
06.04.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--KMF Olympico-
06.04.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--KMF Zora-
28. koloIzvještaj
13.04.2024.
-KMF Zora--Bajo Pivljanin-
13.04.2024.
-KMF Olympico--KMF Pruška-
13.04.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--KMF Brskovo-
13.04.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--Titograd-
13.04.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Ulcinj-Ulqini-
13.04.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--Mirabile moda-
13.04.2024.
SC Fair playerKMF Boka--KMF Gorštak-
29. koloIzvještaj
17.04.2024.
SC KolašinKMF Gorštak--Studentski dom-
17.04.2024.
JU SMŠ GolubovciMirabile moda--KMF Onogošt Elit-les-
17.04.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Ulcinj-Ulqini--KMF Nikšić-
17.04.2024.
Sala Gimnazije Slobodan ŠkerovićTitograd--KMF Dolcinium-
17.04.2024.
OŠ Vuksan ĐukićKMF Brskovo--KMF Olympico-
17.04.2024.
SC NikoljacKMF Pruška--KMF Zora-
17.04.2024.
Sportski centar NikšićBajo Pivljanin--Cattaro 2019-
30. koloIzvještaj
20.04.2024.
JU Sportska dvoranaCattaro 2019--KMF Pruška-
20.04.2024.
-KMF Zora--KMF Brskovo-
20.04.2024.
-KMF Olympico--Titograd-
20.04.2024.
OŠ Maršal TitoKMF Dolcinium--KMF Ulcinj-Ulqini-
20.04.2024.
Sportski centar RexKMF Nikšić--Mirabile moda-
20.04.2024.
Sportski centar NikšićKMF Onogošt Elit-les--KMF Gorštak-
20.04.2024.
Sportski centar RexStudentski dom--KMF Boka-

Futsal liga 23/24

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd17142112026+9444
2.KMF Ulcinj-Ulqini16131211439+7540
3.Bajo Pivljanin17112412851+7735
4.KMF Onogošt Elit-les1611238842+4635
5.KMF Dolcinium1611149963+3634
6.KMF Brskovo1692510465+3929
7.Mirabile moda169078165+1627
8.Studentski dom157535438+1626
9.KMF Nikšić167367761+1624
10.Cattaro 2019167189588+722
11.KMF Pruška1540115260-812
12.KMF Boka1631126193-3210
13.KMF Gorštak16301368120-529
14.KMF Zora16101544240-1963
15.KMF Olympico16001628162-1340
PozicijaIgračTimGolovi
1Goran Davidović KMF Bajo Pivljanin46
2Ivan Jakšić KMF Nikšić30
3Mileta Vučetić KMF Brskovo27
4Danilo Babović KMF Cattaro 201925
5Nemanja Nikolić KMF Cattaro 201923
6Ivan Asanović KMF Dolcinium19
7Danilo Vuković KMF Bajo Pivljanin18
8Ivan Mugoša KMF Dolcinium18
9Miloš Koprivica KMF Onogošt Elit-les18
10Nikola Vidaković KMF Brskovo17
11Kenan Tafić KMF Ulcinj-Ulqini17
12Balša Bojanović KMF Nikšić16
13Janko Bulatović KMF Titograd16
14Milan Krković KMF Gorštak15
15Lazar Kostić KMF Onogošt Elit-les15
16Edmond Kurti KMF Ulcinj-Ulqini15
17Darko Nikolić KMF Bajo Pivljanin14
18Nikola Spalević KMF Boka14
19Borislav Adžić KMF Titograd14
20Aleksandar Obradović KMF Titograd14
21Pavle Vukčević KMF Titograd14
22Miodrag Đukić KMF Brskovo13
23Saša Drobnjak KMF Cattaro 201913
24Ivan Pavićević KMF Cattaro 201913
25Jeton Holli KMF Ulcinj-Ulqini13
26Marko Ćalasan KMF Bajo Pivljanin12
27Semir Gurzaković KMF Dolcinium12
28Ivan Srdanović KMF Gorštak12
29Nikola Cimbaljević KMF Titograd12
30Filip Marković KMF Titograd12
31Eldin Ćorović KMF Ulcinj-Ulqini12
32Arnes Lolović KMF Ulcinj-Ulqini12
33Dragan Jakovljević KMF Boka11
34Radovan Radonjić KMF Brskovo11
35Vaso Dubak KMF Dolcinium11
36Danilo Zindović KMF Brskovo10
37Ilija Bojanović KMF Mirabile moda10
38Darko Rajković KMF Mirabile moda10
39David Čolović KMF Nikšić10
40David Puletić KMF Onogošt Elit-les10
41Dejan Miličić KMF Titograd10
42Nermin Krumić KMF Ulcinj-Ulqini10
43Ilija Mugoša KMF Ulcinj-Ulqini10
44Vojislav Bojović KMF Dolcinium9
45Nikola Đukić KMF Gorštak9
46Nikola Toljić KMF Nikšić9
47Milovan Drašković KMF Onogošt Elit-les9
48Nemanja Konatar KMF Studentski dom9
49Milosav Radulović KMF Zora9
50Miloš Milić KMF Boka8
51Nikola Spasojević KMF Cattaro 20198
52Lazar Ćulafić KMF Dolcinium8
53Boris Stijepović KMF Dolcinium8
54Bogoljub Komatina KMF Mirabile moda8
55Ratko Bošković KMF Nikšić8
56Arijan Efović KMF Nikšić8
57Aleksa Bečanović KMF Onogošt Elit-les8
58Petar Perošević KMF Onogošt Elit-les8
59Irfan Ćorović KMF Pruška8
60Novica Ćalasan KMF Bajo Pivljanin7
61Neđeljko Durutović KMF Bajo Pivljanin7
62Vladimir Bulajić KMF Boka7
63Igor Pejović KMF Brskovo7
64Damjan Otašević KMF Mirabile moda7
65Milan Gojačanin KMF Studentski dom7
66Ljubo Konatar KMF Studentski dom7
67Filip Radulović KMF Zora7
68Miloš Kostić KMF Bajo Pivljanin6
69Marjan Šćekić KMF Gorštak6
70Darko Bojanović KMF Mirabile moda6
71Stevan Perović KMF Onogošt Elit-les6
72Ermin Drndar KMF Pruška6
73Damir Suljević KMF Pruška6
74Igor Femić KMF Studentski dom6
75Nikola Popović KMF Studentski dom6
76Goran Delić KMF Titograd6
77Aleksa Rakić KMF Titograd6
78Kosta Vuković KMF Titograd6
79Nikola Đapić KMF Boka5
80Kenan Kurtoviq KMF Dolcinium5
81Miloš Radović KMF Gorštak5
82Velibor Babović KMF Mirabile moda5
83Dražen Janković KMF Mirabile moda5
84Miloš Pejurić KMF Mirabile moda5
85Lazar Mašulović KMF Nikšić5
86Eldan Adžibulić KMF Pruška5
87Slavko Merdović KMF Pruška5
88Alen Poljak KMF Pruška5
89Danilo Marković KMF Studentski dom5
90Enis Bajraktaroviq KMF Ulcinj-Ulqini5
91Balša Đurković KMF Bajo Pivljanin4
92Luka Marković KMF Bajo Pivljanin4
93Mihailo Ristić KMF Bajo Pivljanin4
94Marko Bjelanović KMF Boka4
95Bojan Minić KMF Brskovo4
96Mirko Petrović KMF Cattaro 20194
97Aleksandar Bojović KMF Dolcinium4
98Marko Nedić KMF Dolcinium4
99Miloš Bulatović KMF Gorštak4
100Aleksandar Milošević KMF Gorštak4
101Nikola Radonjić KMF Mirabile moda4
102Anton Ljucović KMF Olympico4
103Srđan Drašković KMF Onogošt Elit-les4
104Marko Koprivica KMF Onogošt Elit-les4
105Branko Vuković KMF Pruška4
106Enis Ljamović KMF Ulcinj-Ulqini4
107Nemanja Roganović KMF Zora4
108Ognjen Šušić KMF Bajo Pivljanin3
109Dragan Obradović KMF Boka3
110Đorđe Vukajlović KMF Boka3
111Danilo Vučetić KMF Brskovo3
112Aleksandar Bošković KMF Cattaro 20193
113Denis Bogićević KMF Gorštak3
114Milivoje Bulatović KMF Gorštak3
115Milorad Mujović KMF Gorštak3
116Marko Živković KMF Gorštak3
117Marko Nikolić KMF Nikšić3
118Stefan Gačević KMF Olympico3
119Živko Kaljević KMF Olympico3
120Mirko Klikovac KMF Olympico3
121Luka Radović KMF Olympico3
122Eldin Alić KMF Pruška3
123Kemal Alić KMF Pruška3
124Stefan Obradović KMF Pruška3
125Milan Čolović KMF Studentski dom3
126Jovan Popović KMF Studentski dom3
127Luka Popović KMF Zora3
128Nikola Babić KMF Boka2
129Nikola Vujisić KMF Brskovo2
130Jovan Kaluđerović KMF Cattaro 20192
131Nikola Pejović KMF Cattaro 20192
132Nemanja Bulatović KMF Gorštak2
133Vlatko Čelebić KMF Mirabile moda2
134Zoran Barović KMF Nikšić2
135Bojan Ćorić KMF Nikšić2
136Dušan Vučković KMF Nikšić2
137Aleksandar Dobrašinović KMF Olympico2
138Tihomir Milović KMF Olympico2
139Radovan Perović KMF Olympico2
140Gjeto Ulaj KMF Olympico2
141Božo Osmajlić KMF Studentski dom2
142Aleksandar Vukanić KMF Studentski dom2
143Marko Spasojević KMF Titograd2
144Luka Vuletić KMF Titograd2
145Dženis Berjašević KMF Ulcinj-Ulqini2
146Đovani Kočović KMF Ulcinj-Ulqini2
147Agon Kolari KMF Ulcinj-Ulqini2
148Muhamed Ciriković KMF Zora2
149Velimir Gačević KMF Zora2
150Elmer Gutić KMF Zora2
151Enis Hot KMF Zora2
152Ivan Perović KMF Zora2
153Vasilije Vučinić KMF Zora2
154Darko Ćalasan KMF Bajo Pivljanin1
155Mirko Durutović KMF Bajo Pivljanin1
156Odisej Fofilos KMF Boka1
157Marko Stijepović KMF Boka1
158Jovan Vračarić KMF Boka1
159Dženis Škrijelj KMF Brskovo1
160Miloš Drinčić KMF Cattaro 20191
161Muharem Aličković KMF Dolcinium1
162Miloš Bulatović KMF Gorštak1
163Mihajlo Damjanović KMF Nikšić1
164Dominik Deda KMF Olympico1
165Demir Djoković KMF Olympico1
166Nikola Drakić KMF Olympico1
167Marko Siništaj KMF Olympico1
168Nikola Mijušković KMF Onogošt Elit-les1
169Radivoje Perović KMF Onogošt Elit-les1
170Fahrudin Ćorović KMF Pruška1
171Alen Dizdarević KMF Pruška1
172Nemanja Vukićević KMF Pruška1
173Boško Bolević KMF Studentski dom1
174Bojan Jokanović KMF Studentski dom1
175Miloš Veličković KMF Studentski dom1
176Filip Vidaković KMF Studentski dom1
177Milun Sekulić KMF Titograd1
178Luka Živković KMF Titograd1
179Osman Gurzaković KMF Ulcinj-Ulqini1
180Herodit Sinani KMF Ulcinj-Ulqini1
181Davor Ajkoviq KMF Zora1
182Boris Bošković KMF Zora1
183Nemanja Brajović KMF Zora1
184Vlado Ćupić KMF Zora1
185Mirosllav Jankoviq KMF Zora1
186Luka Pejović KMF Zora1
187Saša Vukčević KMF Zora1
188Eldin Zećirović KMF Zora1

Futsal liga 23/24

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Titograd17142112026+9444
2.KMF Ulcinj-Ulqini16131211439+7540
3.Bajo Pivljanin17112412851+7735
4.KMF Onogošt Elit-les1611238842+4635
5.KMF Dolcinium1611149963+3634
6.KMF Brskovo1692510465+3929
7.Mirabile moda169078165+1627
8.Studentski dom157535438+1626
9.KMF Nikšić167367761+1624
10.Cattaro 2019167189588+722
11.KMF Pruška1540115260-812
12.KMF Boka1631126193-3210
13.KMF Gorštak16301368120-529
14.KMF Zora16101544240-1963
15.KMF Olympico16001628162-1340

Posljednje vijesti