• Utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
31.08.2023.
19:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost27Breznica 
02.09.2023.
09:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201520ŽFK Zora Spuž 
02.09.2023.
11:00
Gradski stadionCvetex04Ekonomist 
2. koloIzvještaj
09.09.2023.
11:00
Gradski stadionCvetex012ŽFK Budućnost 
10.09.2023.
17:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist20ŽFK Zora Spuž 
14.09.2023.
16:00
Gradski stadionBreznica120ŽFK Mladost 2015 
3. koloIzvještaj
16.09.2023.
12:00
Stadion FK ZoraŽFK Zora Spuž03Breznica 
17.09.2023.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201551Cvetex 
17.09.2023.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost12Ekonomist 
4. koloIzvještaj
29.09.2023.
16:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost100ŽFK Mladost 2015 
30.09.2023.
10:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex41ŽFK Zora Spuž 
02.10.2023.
16:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist05Breznica 
5. koloIzvještaj
07.10.2023.
14:00
Gradski stadionBreznica160Cvetex 
08.10.2023.
09:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201510Ekonomist 
08.10.2023.
10:30
Stadion braće VelaševićŽFK Zora Spuž09ŽFK Budućnost 
6. koloIzvještaj
14.10.2023.
13:00
Gradski stadionBreznica30ŽFK Budućnost 
15.10.2023.
10:00
Stadion braće VelaševićŽFK Zora Spuž23ŽFK Mladost 2015 
16.10.2023.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist20Cvetex 
7. koloIzvještaj
04.11.2023.
10:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 2015010Breznica 
04.11.2023.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost90Cvetex 
16.11.2023.
15:15
Stadion braće VelaševićŽFK Zora Spuž08Ekonomist 
8. koloIzvještaj
18.11.2023.
12:00
Gradski stadionBreznica90ŽFK Zora Spuž 
18.11.2023.
13:00
Gradski stadionCvetex12ŽFK Mladost 2015 
16.12.2023.
12:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist17ŽFK Budućnost 
9. koloIzvještaj
26.11.2023.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201525ŽFK Budućnost 
26.11.2023.
18:45
Stadion braće VelaševićŽFK Zora Spuž12Cvetex 
13.12.2023.
13:00
Gradski stadionBreznica50Ekonomist 
10. koloIzvještaj
09.12.2023.
11:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex013Breznica 
09.12.2023.
12:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost30ŽFK Zora Spuž 
09.12.2023.
13:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist01ŽFK Mladost 2015 
11. koloIzvještaj
02.03.2024.
10:00
Trening kamp FK BudućnostŽFK Mladost 201560ŽFK Zora Spuž 
03.03.2024.
11:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex17Ekonomist 
03.03.2024.
13:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost21Breznica 
12. koloIzvještaj
23.03.2024.
14:00
Gradski stadionBreznica80ŽFK Mladost 2015 
23.03.2024.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex12ŽFK Budućnost 
24.03.2024.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist181ŽFK Zora Spuž 
13. koloIzvještaj
30.03.2024.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost43Ekonomist 
30.03.2024.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201531Cvetex 
31.03.2024.
10:00
Stadion braće VelaševićŽFK Zora Spuž026Breznica 
14. koloIzvještaj
13.04.2024.
15:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist011Breznica 
14.04.2024.
10:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex51ŽFK Zora Spuž 
14.04.2024.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost62ŽFK Mladost 2015 
15. koloIzvještaj
20.04.2024.
15:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 2015--Ekonomist-
20.04.2024.
15:00
Stadion FK ZoraŽFK Zora Spuž--ŽFK Budućnost-
20.04.2024.
15:00
Gradski stadionBreznica--Cvetex-
16. koloIzvještaj
27.04.2024.
15:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist--Cvetex-
27.04.2024.
15:00
Gradski stadionBreznica--ŽFK Budućnost-
27.04.2024.
15:00
Stadion FK ZoraŽFK Zora Spuž--ŽFK Mladost 2015-
17. koloIzvještaj
04.05.2024.
16:00
Stadion FK ZoraŽFK Zora Spuž--Ekonomist-
04.05.2024.
16:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 2015--Breznica-
04.05.2024.
16:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost--Cvetex-
18. koloIzvještaj
11.05.2024.
16:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist--ŽFK Budućnost-
11.05.2024.
16:00
Gradski stadionCvetex--ŽFK Mladost 2015-
11.05.2024.
16:00
Gradski stadionBreznica--ŽFK Zora Spuž-
19. koloIzvještaj
18.05.2024.
16:00
Gradski stadionBreznica--Ekonomist-
18.05.2024.
16:00
Stadion FK ZoraŽFK Zora Spuž--Cvetex-
18.05.2024.
16:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 2015--ŽFK Budućnost-
20. koloIzvještaj
25.05.2024.
16:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist--ŽFK Mladost 2015-
25.05.2024.
16:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost--ŽFK Zora Spuž-
25.05.2024.
16:00
Gradski stadionCvetex--Breznica-

1.ŽFL Crne Gore 23/24

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica1413011294+12539
2.ŽFK Budućnost1411037222+5033
3.ŽFK Mladost 2015148062756-2924
4.Ekonomist147074737+1021
5.Cvetex1430111678-629
6.ŽFK Zora Spuž1400146100-940
PozicijaIgračTimGolovi
1Jelena Petrović ŽFK Breznica32
2Milica Šebek ŽFK Breznica30
3Katarina Čađenović ŽFK Breznica21
4Tatjana Osmajić ŽFK Breznica20
5Maša Tomašević ŽFK Budućnost20
6Angelina Dresaj ŽFK Budućnost19
7Ivana Boričić ŽFK Budućnost11
8Darija Čižek ŽFK Ekonomist10
9Jovana Sarić ŽFK Ekonomist10
10Nađa Doknić ŽFK Ekonomist9
11Valerija Radmanović ŽFK Mladost 20159
12Tamara Milović ŽFK Ekonomist7
13Anastasija Bulić ŽFK Breznica5
14Aleka Balević ŽFK Budućnost5
15Ajša Salković ŽFK Cvetex4
16Amra Luković ŽFK Mladost 20154
17Mia Baturan ŽFK Breznica3
18Svetlana Bečić ŽFK Breznica3
19Ana Grujić ŽFK Breznica3
20Larisa Đurković ŽFK Budućnost3
21Helena Živković ŽFK Budućnost3
22Amina Agović ŽFK Cvetex3
23Jelena Radević ŽFK Cvetex3
24Jelena Nikčević ŽFK Ekonomist3
25Vladana Boričić ŽFK Mladost 20153
26Bojana Tomašević ŽFK Mladost 20153
27Mina Balević ŽFK Breznica2
28Žaklina Vujošević ŽFK Breznica2
29Enida Bošnjak ŽFK Budućnost2
30Jana Merdović ŽFK Budućnost2
31Sanija Pačariz ŽFK Budućnost2
32Azra Duraković ŽFK Cvetex2
33Jovana Radović ŽFK Cvetex2
34Sara Marković ŽFK Ekonomist2
35Marija Kavaja ŽFK Mladost 20152
36Anđela Savović ŽFK Mladost 20152
37Marijana Jankov ŽFK Breznica1
38Sanja Nedić ŽFK Breznica1
39Ena Spahić ŽFK Breznica1
40Aleksandra Vujošević ŽFK Breznica1
41Slavica Krstevska ŽFK Budućnost1
42Tanja Malesija ŽFK Budućnost1
43Iris Dizdarević ŽFK Cvetex1
44Alma Mujević ŽFK Cvetex1
45Marica Bajić ŽFK Ekonomist1
46Tijana Đurđevac ŽFK Ekonomist1
47Aida Kalač ŽFK Ekonomist1
48Jelena Sarić ŽFK Ekonomist1
49Dunja Bojanić ŽFK Mladost 20151
50Ajla Frljučkić ŽFK Mladost 20151
51Ana Krivokapić ŽFK Mladost 20151
52Nikolina Palibrk ŽFK Mladost 20151
53Danica Papić ŽFK Mladost 20151
54Nela Kolić ŽFK Zora Spuž1
55Nikolina Kukuličić ŽFK Zora Spuž1
56Adisa Nurković ŽFK Zora Spuž1
57Ivana Petković ŽFK Zora Spuž1
58Tamara Tripković ŽFK Zora Spuž1

1.ŽFL Crne Gore 23/24

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica1413011294+12539
2.ŽFK Budućnost1411037222+5033
3.ŽFK Mladost 2015148062756-2924
4.Ekonomist147074737+1021
5.Cvetex1430111678-629
6.ŽFK Zora Spuž1400146100-940

Posljednje vijesti