• Utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
11.09.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex52Obilić 
11.09.2019.
15:30
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201504Breznica 
28.11.2019.
11:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist02ŽFK Budućnost 
2. koloIzvještaj
21.09.2019.
15:00
Gradski stadionBreznica120Cvetex 
22.09.2019.
14:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist60ŽFK Mladost 2015 
22.09.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost71Obilić 
3. koloIzvještaj
25.09.2019.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201503ŽFK Budućnost 
25.09.2019.
15:00
Stadion SolilaObilić07Breznica 
26.09.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex12Ekonomist 
4. koloIzvještaj
28.09.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist62Obilić 
28.09.2019.
15:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost03Breznica 
29.09.2019.
12:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201520Cvetex 
5. koloIzvještaj
11.10.2019.
14:00
Gradski stadionCvetex07ŽFK Budućnost 
12.10.2019.
11:00
Stadion SolilaObilić41ŽFK Mladost 2015 
12.11.2019.
13:00
Gradski stadionBreznica80Ekonomist 
6. koloIzvještaj
20.10.2019.
11:30
Gradski stadionBreznica140ŽFK Mladost 2015 
20.10.2019.
14:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost52Ekonomist 
20.10.2019.
15:00
Stadion SolilaObilić100Cvetex 
7. koloIzvještaj
26.10.2019.
14:00
Stadion SolilaObilić03ŽFK Budućnost 
26.10.2019.
14:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Mladost 201514Ekonomist 
27.10.2019.
11:00
Gradski stadionCvetex010Breznica 
8. koloIzvještaj
01.11.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost60ŽFK Mladost 2015 
01.11.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist21Cvetex 
01.11.2019.
13:00
Gradski stadionBreznica70Obilić 
9. koloIzvještaj
16.11.2019.
14:00
Stadion SolilaObilić03Ekonomist 
17.11.2019.
12:00
Gradski stadionBreznica70ŽFK Budućnost 
17.11.2019.
12:00
Gradski stadionCvetex03ŽFK Mladost 2015 
10. koloIzvještaj
24.11.2019.
10:30
Pomoćni teren FK BudućnostŽFK Budućnost80Cvetex 
25.11.2019.
12:00
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist02Breznica 
26.11.2019.
14:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 201571Obilić 
11. koloIzvještaj
22.02.2020.
11:00
Pomoćni teren OFK TitogradŽFK Mladost 2015--Breznica 
22.02.2020.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneCvetex--Obilić 
23.02.2020.
14:30
Pomoćni teren FK SutjeskaEkonomist--ŽFK Budućnost 

1.ŽFL Crne Gore 2019

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica101000740+7430
2.ŽFK Budućnost108024113+2824
3.Ekonomist106042522+318
4.ŽFK Mladost 2015103071442-289
5.Obilić102082046-266
6.Cvetex10109758-513
PozicijaIgračTimGolova
1Jelena Vujadinović20
2Milica Šebek13
3Jelena Karličić12
4Ivana Boričić10
5Jelena Petrović7
6Biljana Vraneš7
7Ana Knežević6
8Ivana Petković6
9Anđela Tošković6
10Jovana Zlatičanin6
11Marica Bajić5
12Marijana Cimbaljević5
13Marija Kovačević5
14Ana Moračanin5
15Milica Vulić5
16Andrea Janjušević4
17Nikolina Caković3
18Ana Krivokapić3
19Marija Maraš3
20Jovana Nišavić3
21Sara Simonović3
22Azra Tahirović3
23Nađa Đurđevac3
24Andrea Adžić2
25Svetlana Bečić2
26Aida Kalač2
27Melanija Kaluđerović2
28Jelena Miletić2
29Jovana Vučinić2
30Andrea Vučić2
31Nejla Bicić1
32Anastasija Bulić1
33Jovana Golović1
34Marijana Knežević1
35Slađana Knežević1
36Radosava Kočanović1
37Kristina Medojević1
38Jovana Miladinović1
39Kristina Rumenova Petrunova1
40Milica Radulović1
41Jelena Sarić1
42Anja Simonović1
43Sara Stevanović1
44Tamara Tošić1
45Teodora Trajković1
46Tamara Tripković1
47Dragana Vojinović1
48Aleksandra Vujošević1
49Andrea Vukadinović1
50Džejrana Čengić1
51Anastasija Đurović1

ŽFL Crne Gore 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Breznica1817101354+13152
2.ŽFK Budućnost1813149325+6840
3.Ekonomist1813146617+4940
4.ŽFK Mladost 20151871103949-1022
5.Obilić1861111656-4019
6.Cetinje1830157118-1119
7.Cvetex181116996-874

Posljednje vijesti