Kadetska liga 20/21 grupa A

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija5
  • bodovi32
  • gol razlika48:24
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Dragan Miranović
12105656-
Blažo Pejović
18148511-
Igrači
Blažo Asanović
5162---
Bogdan Babović
18126131-
Ognjen Batrović
1150022-
Nemanja Bjelobrković
1020311-
Emanuel Camaj
15270-1-
Rade Drakić
3891--
Luka Đuretić
18112921-
Ivan Đurović
16590-2-
Dušan Kažić
9170---
Luka Kažić
13281---
Matija Knežević
537011-
Nikola Krcalović
181458-1-
Aleksandar Krstović
171124-2-
Igor Kukuličić
4102---
Lazar Lazović
944221-
Marko Markuš
259---
Bojan Matanović
141199---
Slavenko Matanović
146083--
Saša Mikulić
18124911-
Ilija Puletić
1681711-
Predrag Radičković
8479---
Balša Radusinović
171518222-
Sergej Sadiku
-----
Mladen Šuškavčević
16---
Jovan Vujošević
16110332-
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta11Sutjeska 
01.12.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar08Zeta 
28.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta12Podgorica 
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost01Zeta 
14.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta50Grbalj 
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom22Zeta 
07.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane42Zeta 
01.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta32Jezero 
27.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd22Zeta 
17.10.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska00Zeta 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta10Mornar 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica12Zeta 
28.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta13Budućnost 
20.09.2020.
17:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj010Zeta 
PozicijaIgračTimGolovi
1Balša Radusinović Zeta22
2Dragan Miranović Zeta5
3Bogdan Babović Zeta3
4Slavenko Matanović Zeta3
5Jovan Vujošević Zeta3
6Ognjen Batrović Zeta2
7Luka Đuretić Zeta2
8Lazar Lazović Zeta2
9Nemanja Bjelobrković Zeta1
10Rade Drakić Zeta1
11Matija Knežević Zeta1
12Saša Mikulić Zeta1
13Blažo Pejović Zeta1
14Ilija Puletić Zeta1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301