Kadetska liga 20/21 grupa A

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija8
  • bodovi9
  • gol razlika14:30
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Napad
Senid Vuçetoviq
969012-
Igrači
Rejhan Ahmemulić
8355---
Dajlan Banda
977613-
Aleksa Cvijović
470---
Stefan Cvijović
1087711-
Elis Dedushaj
-----
Ahmed Dizdarević
8134---
Dženan Gutić
9600-1-
Suad Kojić
17---
Rijad Kolić
9255---
Hasan Krcić
462-1-
Muamer Lukač
972141-
Damir Mahmutović
-----
Irfan Mahmutović
7355-01
Belmin Mulić
6136---
Sead Muzurović
283---
Amar Nikočević
141---
Ilhan Nikočević
10656---
Marko Rakonjac
5176-1-
Dželal Šabović
95581--
Ahmed Salković
-----
Damir Šećerović
108021--
Lazar Šekularac
1040621-
Pavle Sekulić
107611--
Radule Sekulić
10757---
Anel Spahić
579---
Balša Tomović
1043611-
Vasilj Veličković
599---
Alija Vreva
28---
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--OFK Titograd-
01.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska--Jezero-
28.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--Mornar-
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--Jezero-
14.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--Budućnost-
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj--Jezero-
07.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--Kom-
31.10.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta--Jezero 
25.10.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane50Jezero 
17.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd31Jezero 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero01Sutjeska 
04.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar30Jezero 
27.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero02Podgorica 
19.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost100Jezero 
PozicijaIgračTimGolovi
1Muamer Lukač Jezero4
2Lazar Šekularac Jezero2
3Dajlan Banda Jezero1
4Stefan Cvijović Jezero1
5Dželal Šabović Jezero1
6Damir Šećerović Jezero1
7Pavle Sekulić Jezero1
8Balša Tomović Jezero1
9Senid Vuçetoviq Jezero1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost10631328+2421
2.OFK Berane107033818+2021
3.Podgorica10631235+1821
4.Zeta105322513+1218
5.Sutjeska10424169+714
6.Kom104241812+614
7.OFK Titograd104242115+614
8.Jezero103071430-169
9.Mornar102261327-148
10.Grbalj10019467-631