Kadetska liga 20/21 grupa A

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija8
  • bodovi17
  • gol razlika35:49
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Napad
Senid Vuçetoviq
15118442-
Igrači
Rejhan Ahmemulić
8355---
Dajlan Banda
17149625-
Aleksa Cvijović
6104---
Stefan Cvijović
18159712-
Elis Dedushaj
-----
Ahmed Dizdarević
11230-1-
Dženan Gutić
13923-1-
Suad Kojić
297---
Rijad Kolić
166511--
Hasan Krcić
462-1-
Muamer Lukač
171421113-
Damir Mahmutović
-----
Irfan Mahmutović
11645-01
Belmin Mulić
10409---
Sead Muzurović
283---
Amar Nikočević
141---
Ilhan Nikočević
13882---
Marko Rakonjac
10445-1-
Dželal Šabović
1410052--
Ahmed Salković
-----
Damir Šećerović
1815114--
Lazar Šekularac
1789441-
Pavle Sekulić
1612393--
Radule Sekulić
141114---
Anel Spahić
10155---
Balša Tomović
18108712-
Vasilj Veličković
8152---
Alija Vreva
438---
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero11OFK Titograd 
01.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska54Jezero 
27.11.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero71Mornar 
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica60Jezero 
14.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero23Budućnost 
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj05Jezero 
07.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero00Kom 
01.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta32Jezero 
25.10.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane50Jezero 
17.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd31Jezero 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero01Sutjeska 
04.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar30Jezero 
27.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero02Podgorica 
19.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost100Jezero 
PozicijaIgračTimGolovi
1Muamer Lukač Jezero11
2Damir Šećerović Jezero4
3Lazar Šekularac Jezero4
4Senid Vuçetoviq Jezero4
5Pavle Sekulić Jezero3
6Dajlan Banda Jezero2
7Dželal Šabović Jezero2
8Stefan Cvijović Jezero1
9Rijad Kolić Jezero1
10Balša Tomović Jezero1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301