Kadetska liga 20/21 grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija6
  • bodovi24
  • gol razlika38:24
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ilija Mišurović
6450---
Odbrana
Nikola Begović
17142414-
Andrija Radonjić
18145152-
Vezni red
Andrija Bulatović
715511-
Uroš Bulatović
18131872-
Lazar Knežević
151128131
Nemanja Pavićević
14104713-
Relja Popović
161315-2-
Lazar Stanišić
7447-3-
Nikola Vasović
5182-2-
Igrači
Ognjen Adžić
1687711-
Aleksa Atanasković
275---
Petar Barac
13107262-
Pavle Božović
10720---
Vuk Bubanja
124011--
Jovan Dubljević
12293---
Danilo Elez
485---
Uroš Ilinčić
145---
Nikola Ivanović
10220-2-
Aleksej Jelenković
5360---
Marko Knežević
5153---
Ilija Kovačević
10180---
Saša Martinović
116---
Matija Musić
3511--
Janko Prelević
51441--
Omar Ramović
1612239--
Filip Vukašinović
52661--
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom32Mornar 
01.12.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica20Kom 
28.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom03Budućnost 
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj012Kom 
15.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane11Kom 
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom22Zeta 
07.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero00Kom 
31.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom22OFK Titograd 
24.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska02Kom 
17.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar00Kom 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom12Podgorica 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost11Kom 
26.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom70Grbalj 
19.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom13OFK Berane 
PozicijaIgračTimGolovi
1Omar Ramović Kom9
2Uroš Bulatović Kom7
3Petar Barac Kom6
4Andrija Radonjić Kom5
5Ognjen Adžić Kom1
6Nikola Begović Kom1
7Vuk Bubanja Kom1
8Andrija Bulatović Kom1
9Jovan Kecojević Kom1
10Lazar Knežević Kom1
11Matija Musić Kom1
12Nemanja Pavićević Kom1
13Janko Prelević Kom1
14Filip Vukašinović Kom1
15Petar Vukotić Kom1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301