Kadetska liga 20/21 grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija4
  • bodovi33
  • gol razlika38:17
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Igrači
Božidar Adžić
104751--
Matija Bojović
12892701
Nikola Caković
15101721-
Luka Doknić
243---
Nikša Drašković
725211-
Marijan Dubljević
480---
Aleksa Đukanović
171248-2-
Petar Đurković
158424--
Nikola Kilibarda
171456-11
Aleksa Međedović
18143541-
Nebojša Međedović
143671--
Matija Milinković
141030861
Aleksandar Mrvaljević
5188---
Nebojša Papović
181583-2-
Rade Pekić
-----
Vasilije Perošević
161329---
Stefan Radojević
139553--
Miloš Roćenović
9221---
Andrija Roganović
1018211-
Nemanja Roganović
9245---
Vasilije Šapurić
17146233-
Slobodan Sarić
-----
Bojan Šćepanović
-----
Jovan Todorović
2521--
Viktor Vujačić
121035-6-
Janko Vukićević
1714402--
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta11Sutjeska 
01.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska54Jezero 
28.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd01Sutjeska 
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska20OFK Berane 
14.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska20Mornar 
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica10Sutjeska 
07.11.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska32Budućnost 
01.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj08Sutjeska 
24.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska02Kom 
17.10.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska00Zeta 
13.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane32Sutjeska 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero01Sutjeska 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska10OFK Titograd 
30.09.2020.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar04Sutjeska 
PozicijaIgračTimGolovi
1Matija Milinković Sutjeska8
2Matija Bojović Sutjeska7
3Petar Đurković Sutjeska4
4Aleksa Međedović Sutjeska4
5Stefan Radojević Sutjeska3
6Vasilije Šapurić Sutjeska3
7Nikola Caković Sutjeska2
8Janko Vukićević Sutjeska2
9Božidar Adžić Sutjeska1
10Nikša Drašković Sutjeska1
11Nebojša Međedović Sutjeska1
12Andrija Roganović Sutjeska1
13Jovan Todorović Sutjeska1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301