Kadetska liga 20/21 grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi21
  • gol razlika32:8
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Vezni red
Edin Karamanaga
959941-
Igrači
Balša Barović
1070611-
Romario Camaj
642212-
Aleksa Ćetković
4318---
Filip Domazetović
9758---
Viktor Đukanović
1071172-
Mitar Globarević
-----
Marko Jukić
131---
Nenad Krivokapić
7220-1-
Damjan Kukuličić
5282---
Denis Ljuljanović
612211-
Kastriot Ljuljđuraj
635922-
Lazar Maraš
159---
Nikola Medojević
6200---
Luka Miranović
7337-2-
Risto Pejović
97901--
Vladimir Perišić
1080212--
Đorđe Pešukić
3141-01
Petar Petrović
-----
Đorđe Tripunović
8394-2-
Vuk Tripunović
7368-01
Andrija Vukčević
3142-1-
Ilija Vuković
10754-1-
Stefan Vulanović
1051621-
Luka Živković
108691--
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane--Budućnost-
01.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--Grbalj-
28.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom--Budućnost-
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--Zeta-
14.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--Budućnost-
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--OFK Titograd-
07.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska--Budućnost-
31.10.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--Mornar-
24.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica00Budućnost 
17.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost35OFK Berane 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj06Budućnost 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost11Kom 
28.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta13Budućnost 
19.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost100Jezero 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vladimir Perišić Budućnost12
2Viktor Đukanović Budućnost7
3Edin Karamanaga Budućnost4
4Kastriot Ljuljđuraj Budućnost2
5Stefan Vulanović Budućnost2
6Balša Barović Budućnost1
7Romario Camaj Budućnost1
8Denis Ljuljanović Budućnost1
9Risto Pejović Budućnost1
10Luka Živković Budućnost1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost10631328+2421
2.OFK Berane107033818+2021
3.Podgorica10631235+1821
4.Zeta105322513+1218
5.Sutjeska10424169+714
6.Kom104241812+614
7.OFK Titograd104242115+614
8.Jezero103071430-169
9.Mornar102261327-148
10.Grbalj10019467-631