Kadetska liga 20/21 grupa A

Podgorica
Podgorica

Podgorica
  • pozicija3
  • bodovi21
  • gol razlika23:5
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Igrači
Petar Aničić
64392--
Božidar Antović
636111-
Petar Bobičić
7630---
Vaso Bojanović
9603-2-
Miloš Debeljević
121---
Benjamin Duraković
5180-1-
Nemanja Durković
10716-1-
Dušan Jovićević
-----
Armin Kolar
227---
Damjan Kovačević
978323-
Andrej Krivokapić
2180---
Matija Laković
190---
Velimir Ljutica
-----
Filip Lukovac
3169---
Balša Medenica
9698---
Aleksa Mugoša
-----
Pavle Mugoša
10854-2-
Pavle Pavićević
958051-
Ognjen Petrović
-----
Lazar Popović
-----
Dušan Radević
593---
Kristijan Radunović
107734--
Nikola Radusinović
9765-2-
Milan Roganović
751312-
Filip Savković
236---
Miloš Stojnić
121---
Ognjen Todorović
217---
Andrija Veličković
6783--
Minja Vlahović
8306---
Marko Vračar
5246---
Slobodan Vujović
145---
Nikola Vuković
967652-
Luka Vuksanović
-----
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj--Podgorica-
01.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--Kom-
28.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AZeta--Podgorica-
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--Jezero-
14.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd--Podgorica-
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--Sutjeska-
07.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar--Podgorica-
31.10.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica--OFK Berane-
24.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica00Budućnost 
19.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica100Grbalj 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom12Podgorica 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica12Zeta 
27.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero02Podgorica 
21.09.2020.
20:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica21OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Pavle Pavićević Podgorica5
2Nikola Vuković Podgorica5
3Kristijan Radunović Podgorica4
4Andrija Veličković Podgorica3
5Petar Aničić Podgorica2
6Damjan Kovačević Podgorica2
7Božidar Antović Podgorica1
8Milan Roganović Podgorica1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost10631328+2421
2.OFK Berane107033818+2021
3.Podgorica10631235+1821
4.Zeta105322513+1218
5.Sutjeska10424169+714
6.Kom104241812+614
7.OFK Titograd104242115+614
8.Jezero103071430-169
9.Mornar102261327-148
10.Grbalj10019467-631