Kadetska liga 20/21 grupa A

OFK Berane
Berane

OFK Berane
  • pozicija2
  • bodovi37
  • gol razlika60:29
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Danilo Dević
487---
Napad
Riad Bralić
181570202-
Igrači
Matija Anđić
9235---
Edin Babačić
18153721-
Dušan Balević
146---
Luka Bubanja
171402132-
Bane Bulatović
1893931-
Milan Celić
17900-2-
Petar Đurišić
4148---
Luka Femić
146---
Petar Femić
111---
Aleksa Folić
8627---
Luka Fuštić
9799---
Mihailo Guberinić
171413251
Radomir Jelić
272---
Đorđe Jezdić
181522-1-
Nemanja Jovančević
-----
Medo Juković
13969851
Mihailo Lončar
64162--
Stefan Obadović
1648412-
Vasilije Osmajlić
1459721-
Đorđije Peruničić
181178-1-
Vladimir Popović
17124752-
Andrija Račić
181458-2-
Matija Šćekić
81171--
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane21Budućnost 
01.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd23OFK Berane 
28.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane100Grbalj 
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska20OFK Berane 
15.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane11Kom 
11.11.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar02OFK Berane 
07.11.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane42Zeta 
01.11.2020.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica30OFK Berane 
25.10.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane50Jezero 
17.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost35OFK Berane 
13.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane32Sutjeska 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane31OFK Titograd 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AGrbalj08OFK Berane 
19.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom13OFK Berane 
PozicijaIgračTimGolovi
1Riad Bralić OFK Berane20
2Luka Bubanja OFK Berane13
3Medo Juković OFK Berane8
4Vladimir Popović OFK Berane5
5Bane Bulatović OFK Berane3
6Edin Babačić OFK Berane2
7Mihailo Guberinić OFK Berane2
8Mihailo Lončar OFK Berane2
9Vasilije Osmajlić OFK Berane2
10Stefan Obadović OFK Berane1
11Matija Šćekić OFK Berane1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301