Kadetska liga 20/21 grupa A

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija7
  • bodovi14
  • gol razlika21:15
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Igrači
Demir Adrović
10867---
Elez Adžović
-----
Anel Asović
3711--
Jovan Babović
240-1-
Hamo Bicić
10618-1-
Nemanja Bojanić
9256---
Anđelko Bokan
981011-
Vasilije Delibašić
-----
Damjan Dragović
830211-
Danilo Drakić
7325-2-
Balša Đurašić
-----
Halil Kajoshaj
-----
Aleksa Krivokapić
-----
Nemanja Lopičić
-----
Marko Mandić
9721111
Lazar Martinović
121---
Ognjen Milović
133---
Bajro Mujković
5212-21
Balša Popović
7333---
Rajko Popović
5113---
Nemanja Radević
1068232-
Balša Radulović
9704-2-
Andrija Skrobanović
107807--
Luka Smolović
10692-1-
Tomo Šoć
43151--
Aleksa Stijepović
236---
Marko Tadić
1070453-
Nikola Trebješanin
-----
Tomislav Turović
10816---
Vedad Turusković
4329---
Pavle Vujošević
252---
Luka Vukotić
268---
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero--OFK Titograd-
01.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd--OFK Berane-
28.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd--Sutjeska-
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar--OFK Titograd-
14.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd--Podgorica-
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost--OFK Titograd-
07.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd--Grbalj-
31.10.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom--OFK Titograd-
27.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd22Zeta 
17.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd31Jezero 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane31OFK Titograd 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska10OFK Titograd 
28.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd32Mornar 
21.09.2020.
20:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica21OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Andrija Skrobanović OFK Titograd7
2Marko Tadić OFK Titograd5
3Nemanja Radević OFK Titograd3
4Anel Asović OFK Titograd1
5Anđelko Bokan OFK Titograd1
6Damjan Dragović OFK Titograd1
7Marko Mandić OFK Titograd1
8Tomo Šoć OFK Titograd1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost10631328+2421
2.OFK Berane107033818+2021
3.Podgorica10631235+1821
4.Zeta105322513+1218
5.Sutjeska10424169+714
6.Kom104241812+614
7.OFK Titograd104242115+614
8.Jezero103071430-169
9.Mornar102261327-148
10.Grbalj10019467-631