Kadetska liga 20/21 grupa A

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija7
  • bodovi23
  • gol razlika35:26
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Demir Adrović
171480---
Ognjen Milović
3140---
Nikola Trebješanin
-----
Odbrana
Anđelko Bokan
161440111
Danilo Drakić
15917-2-
Halil Kajoshaj
-----
Aleksa Krivokapić
11---
Marko Mandić
171332121
Lazar Martinović
121---
Balša Radulović
161173-2-
Luka Smolović
17122713-
Vezni red
Balša Popović
10494---
Nemanja Radević
15101532-
Tomislav Turović
161323-1-
Vedad Turusković
10766-1-
Napad
Hamo Bicić
18122511-
Damjan Dragović
1341132-
Bajro Mujković
10367-31
Andrija Skrobanović
16127510--
Aleksa Stijepović
236---
Marko Tadić
15100293-
Igrači
Nemanja Lopičić
-----
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AJezero11OFK Titograd 
01.12.2020.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd23OFK Berane 
28.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd01Sutjeska 
23.11.2020.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AMornar13OFK Titograd 
15.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd00Podgorica 
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ABudućnost21OFK Titograd 
08.11.2020.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd51Grbalj 
31.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AKom22OFK Titograd 
27.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd22Zeta 
17.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd31Jezero 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Berane31OFK Titograd 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa ASutjeska10OFK Titograd 
28.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa AOFK Titograd32Mornar 
21.09.2020.
20:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa APodgorica21OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Andrija Skrobanović OFK Titograd10
2Marko Tadić OFK Titograd9
3Damjan Dragović OFK Titograd3
4Nemanja Radević OFK Titograd3
5Tomo Šoć OFK Titograd2
6Anel Asović OFK Titograd1
7Jovan Babović OFK Titograd1
8Hamo Bicić OFK Titograd1
9Anđelko Bokan OFK Titograd1
10Marko Mandić OFK Titograd1
11Bojan Pavićević OFK Titograd1
12Luka Smolović OFK Titograd1

Kadetska liga 20/21 grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Podgorica181341506+4443
2.OFK Berane1812156029+3137
3.Budućnost1811346618+4836
4.Sutjeska1810353817+2133
5.Zeta189544824+2432
6.Kom186663824+1424
7.OFK Titograd186573526+923
8.Jezero1852113549-1417
9.Mornar (-1)1822141865-477
10.Grbalj1801175135-1301