Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija7
  • bodovi23
  • gol razlika70:51
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nikola Kilibarda
8716---
Aleksandar Mrvaljević
14-1-
Andrija Peković
-----
Odbrana
Matija Bojović
432211-
Lazar Kecojević
2180---
Nebojša Papović
6385-1-
Vasilije Perošević
5247---
Matija Popović
433912-
Milan Radović
6540-4-
Janko Vukićević
5439---
Vezni red
Nikola Đurković
21601--
Momčilo Grbović
3228-1-
Stefan Janičić
-----
Nebojša Međedović
63332--
Luka Mijušković
-----
Matija Milinković
5320-2-
Petar Peković
4329---
Stefan Radojević
643011-
Andrija Roganović
6861--
Vasilije Šapurić
6449-3-
Milić Vujačić
32701--
Napad
Nikola Caković
433---
Nikša Drašković
232---
Aleksa Međedović
558---
Jovan Milić
76131--
Miloš Roćenović
72231--
Lazar Žižić
54121--
UtakmicaIzvještaj
06.07.2020.
20:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska 
29.06.2020.
20:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska36OFK Titograd 
22.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska03Budućnost 
18.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj02Sutjeska 
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar22Sutjeska 
07.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska23OFK Berane 
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom01Sutjeska 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Grbalj 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Mornar 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Sutjeska 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom 
07.03.2020.
10:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska04Podgorica 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd11Sutjeska 
PozicijaIgračTimGolovi
1Nebojša Međedović Sutjeska2
2Matija Bojović Sutjeska1
3Nikola Đurković Sutjeska1
4Jovan Milić Sutjeska1
5Matija Popović Sutjeska1
6Stefan Radojević Sutjeska1
7Miloš Roćenović Sutjeska1
8Andrija Roganović Sutjeska1
9Milić Vujačić Sutjeska1
10Lazar Žižić Sutjeska1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost871011216+9644
2.Podgorica851212826+10237
3.OFK Berane85126528+3735
4.OFK Titograd83329537+5834
5.Kom82156231+3128
6.Mornar82248959+3025
7.Sutjeska82247051+1923
8.Grbalj80175858016