Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija6
  • bodovi19
  • gol razlika61:37
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Milan Radović
2180-1-
Igrači
Matija Bojović
190-1-
Nikola Caković
-----
Danilo Dragićević
383-1-
Nikša Drašković
-----
Nikola Đurković
1901--
Andrija Goranović
221---
Momčilo Grbović
2159-1-
Stefan Janičić
-----
Lazar Kecojević
2180---
Nikola Kilibarda
3270---
Aleksa Međedović
11---
Nebojša Međedović
3186---
Luka Mijušković
-----
Jovan Milić
3253---
Matija Milinković
190-1-
Aleksandar Mrvaljević
-----
Nebojša Papović
3188-1-
Andrija Peković
-----
Petar Peković
190---
Vasilije Perošević
190---
Matija Popović
2180-1-
Stefan Radojević
146---
Miloš Roćenović
265---
Andrija Roganović
226---
Vasilije Šapurić
2164-2-
Milić Vujačić
190---
Viktor Vujačić
189---
Janko Vukićević
190---
Lazar Žižić
32491--
UtakmicaIzvještaj
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Sutjeska-
07.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Berane 
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom01Sutjeska 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Grbalj 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Mornar 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Sutjeska 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Titograd 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Sutjeska 
07.03.2020.
10:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska04Podgorica 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd11Sutjeska 
PozicijaIgračTimGolovi
1Nikola Đurković Sutjeska1
2Lazar Žižić Sutjeska1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost33009713+8431
2.Podgorica320111419+9527
3.Kom31115820+3825
4.OFK Berane32015622+3425
5.OFK Titograd30218127+5424
6.Sutjeska31116137+2419
7.Mornar30128049+3118
8.Grbalj30125643+1316