Kadetska liga - finalna faza - grupa A

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija4
  • bodovi34
  • gol razlika95:37
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ivan Zlajić
5450---
Odbrana
Damir Adrović
84701--
Rade Đaković
6445-1-
Pavle Đurović
5191---
Miloš Mugoša
7602-2-
Igor Radević
855122-
Luka Smolović
5404---
Vezni red
Balša Janković
6460---
Boško Ljumović
539412-
Sava Milić
650741-
Jovan Vujisić
6518-2-
Boško Vukčević
72091--
Napad
Jovan Kljajević
-----
Luka Mihaljević
747722-
Marko Vujačić
65333--
Igrači
Demir Adrović
3270---
Marko Mandić
-----
Balša Radulović
-----
Danilo Raičković
-----
UtakmicaIzvještaj
06.07.2020.
20:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost 
29.06.2020.
20:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska36OFK Titograd 
22.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar53OFK Titograd 
18.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd10OFK Berane 
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom02OFK Titograd 
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Podgorica 
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd00Grbalj 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Mornar 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--OFK Titograd 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Kom 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Titograd 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--OFK Titograd 
08.03.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost50OFK Titograd 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd11Sutjeska 
PozicijaIgračTimGolovi
1Sava Milić OFK Titograd4
2Marko Vujačić OFK Titograd3
3Luka Mihaljević OFK Titograd2
4Igor Radević OFK Titograd2
5Damir Adrović OFK Titograd1
6Armin Kolar OFK Titograd1
7Boško Ljumović OFK Titograd1
8Boško Vukčević OFK Titograd1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost871011216+9644
2.Podgorica851212826+10237
3.OFK Berane85126528+3735
4.OFK Titograd83329537+5834
5.Kom82156231+3128
6.Mornar82248959+3025
7.Sutjeska82247051+1923
8.Grbalj80175858016