Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Podgorica
Podgorica

Podgorica
  • pozicija2
  • bodovi27
  • gol razlika113:17
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nikola Ivezić
-----
Nikola Ivanović
2180---
Luka Đurašković
-----
Odbrana
Matija Boričić
264---
Nemanja Božović
-----
Lazar Perunović
18---
Marko Vučinić
2180-1-
Andrija Đukanović
2180---
Vezni red
Andrej Bajović
-----
Andrej Minić
-----
Nikola Pavlićević
2172---
Dušan Vuković
21805--
Pavle Đurašković
-----
Napad
Enes Habibović
21664--
Matija Krivokapić
-----
Ognjen Šćekić
235---
Igrači
Petar Aničić
218011-
Aleksa Daković
-----
Andrej Krivokapić
---1-
Uroš Ljumović
18---
Filip Lukovac
2147---
Miloš Milić
-----
Nikola Radusinović
133---
Balša Vukotić
2116---
Petar Vukotić
2172---
Viktor Đukanović
21593--
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Berane-
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Podgorica-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Titograd-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Podgorica-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Podgorica-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Grbalj 
18.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Podgorica 
14.03.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Budućnost 
07.03.2020.
10:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska04Podgorica 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica91Mornar 
PozicijaIgračTimGolova
1Dušan VukovićPodgorica5
2Enes HabibovićPodgorica4
3Viktor ĐukanovićPodgorica3
4Petar AničićPodgorica1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost22009512+8328
2.Podgorica220011317+9627
3.Kom21105819+3925
4.OFK Titograd20118127+5423
5.OFK Berane21015119+3222
6.Mornar20117744+3318
7.Sutjeska20116037+2316
8.Grbalj20025643+1315