Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Podgorica
Podgorica

Podgorica
  • pozicija2
  • bodovi27
  • gol razlika114:19
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Luka Đurašković
-----
Nikola Ivanović
3270---
Nikola Ivezić
-----
Odbrana
Matija Boričić
264---
Nemanja Božović
190---
Andrija Đukanović
3270---
Lazar Perunović
18---
Marko Vučinić
3270-1-
Vezni red
Andrej Bajović
190---
Pavle Đurašković
-----
Andrej Minić
16---
Nikola Pavlićević
3194---
Dušan Vuković
32485--
Napad
Enes Habibović
32565--
Matija Krivokapić
-----
Ognjen Šćekić
235---
Igrači
Petar Aničić
327011-
Vaso Bojanović
-----
Aleksa Daković
-----
Viktor Đukanović
32493--
Benjamin Duraković
-----
Nemanja Durković
-----
Andrej Krivokapić
---1-
Uroš Ljumović
18---
Filip Lukovac
3237---
Miloš Milić
-----
Nikola Radusinović
133---
Balša Vukotić
3200---
Petar Vukotić
2172---
UtakmicaIzvještaj
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Grbalj-
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Podgorica-
31.05.2020.
20:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica12Budućnost 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Berane 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Podgorica 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Titograd 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Podgorica 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Podgorica 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom 
07.03.2020.
10:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska04Podgorica 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica91Mornar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Enes Habibović Podgorica5
2Dušan Vuković Podgorica5
3Viktor Đukanović Podgorica3
4Petar Aničić Podgorica1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost33009713+8431
2.Podgorica320111419+9527
3.Kom31115820+3825
4.OFK Berane32015622+3425
5.OFK Titograd30218127+5424
6.Sutjeska31116137+2419
7.Mornar30128049+3118
8.Grbalj30125643+1316