Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Mornar
Bar

Mornar
  • pozicija6
  • bodovi18
  • gol razlika77:44
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Mladen Dubak
-----
Marko Jovićević
2--1-
Aleksa Miljanić
2----
Čedomir Vujačić
1----
Vezni red
Damjan Fuštić
2-1--
Nemanja Golubović
-----
Aldin Ličina
2----
Veljko Mihaljević
2-21-
Napad
Jovan Šebek
-----
Savo Stojanović
1311--
Igrači
Emil Agović
-----
Muharem Beharović
-----
Edin Đečbitrić
1----
Sveto Đonović
242---
Haris Duraković
-----
Bogdan Đurović
-----
Vasilije Giljen
-----
Haris Hajdarović
21---
Luka Janković
1----
Danijel Krnić
21---
Nikola Ljuljić
231-1-
Velimir Ljutica
-----
Nikola Malović
-----
Aleksa Marković
-----
Adis Pelinković
-----
Nikola Pepđonović
22---
Rajko Ratknić
22511-
Vasilije Šoškić
1----
Stevan Tomašević
-----
Ognjen Tripković
1--2-
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Mornar-
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Budućnost 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Mornar 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Grbalj 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--OFK Berane 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Mornar 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Podgorica 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--OFK Titograd 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Mornar 
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Sutjeska 
18.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Mornar 
14.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Mornar 
07.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar44Kom 
29.02.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica91Mornar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Veljko Mihaljević Mornar2
2Damjan Fuštić Mornar1
3Rajko Ratknić Mornar1
4Savo Stojanović Mornar1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost22009512+8328
2.Podgorica220011317+9627
3.Kom21105819+3925
4.OFK Titograd20118127+5423
5.OFK Berane21015119+3222
6.Mornar20117744+3318
7.Sutjeska20116037+2316
8.Grbalj20025643+1315