Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Grbalj
Radanovići

Grbalj
  • pozicija8
  • bodovi16
  • gol razlika56:43
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Marko Adamović
3270---
Vojin Dragović
3270---
Balša Gobović
118---
Lazar Kovinić
32621--
Vezni red
Aldin Alihodžić
239---
Nemanja Carević
190---
Nikola Kalajdžić
-----
Gojko Petović
3238---
Borivoje Tujković
3262---
Igrači
Đorđe Bogićević
218-1-
Ivan Božinović
118---
Nikola Braletić
3270---
Dragan Ćetković
3252---
Ljubomir Đinović
3203---
Vukas Dragović
2144---
Dejan Đukić
-----
Marko Franeta
381---
Ilija Jelić
-----
Miljan Labović
18---
Martin Lesjak
31461--
Miloš Marković
110---
Stefan Papović
3129---
Ratko Pićan
-----
Nemanja Rozgaja
147-1-
Bojan Stanišić
-----
Ognjen Tabaš
3195-1-
Petar Tičić
-----
Lazar Tomašević
-----
Luka Vuković
-----
Boris Žujović
-----
UtakmicaIzvještaj
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Mornar-
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd00Grbalj 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Kom 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Grbalj 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Podgorica 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Grbalj 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--OFK Titograd 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Grbalj 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Budućnost 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Grbalj 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Sutjeska 
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Grbalj 
08.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj12OFK Berane 
02.03.2020.
14:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost31Grbalj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Lazar Kovinić Grbalj1
2Martin Lesjak Grbalj1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost33009713+8431
2.Podgorica320111419+9527
3.Kom31115820+3825
4.OFK Berane32015622+3425
5.OFK Titograd30218127+5424
6.Sutjeska31116137+2419
7.Mornar30128049+3118
8.Grbalj30125643+1316