Kadetska liga - finalna faza - grupa A

OFK Berane
Berane

OFK Berane
  • pozicija4
  • bodovi25
  • gol razlika56:22
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Lazar Bojičić
3242---
Danilo Dević
-----
Aleksandar Đurišić
3193---
Vezni red
Arnes Isljami
-----
Miloš Obadović
3200---
Filip Vujović
31901--
Napad
Riad Bralić
32702--
Aleksandar Žarković
190---
Igrači
Edin Babačić
31051--
Ivan Bolević
-----
Luka Bubanja
21801--
Bane Bulatović
31112--
Mihailo Guberinić
3175-1-
Đorđe Jezdić
3270---
Medo Juković
3185---
Mihailo Lončar
2180-1-
Vasilije Osmajlić
-----
Đorđije Peruničić
3105-1-
Andrija Račić
3204---
Dragoljub Sekulić
3270---
Tarik Šuntić
-----
Miodrag Živković
-----
UtakmicaIzvještaj
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Budućnost-
07.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Berane 
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane53Mornar 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Berane 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--OFK Titograd 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--OFK Berane 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Sutjeska 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--OFK Berane 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Grbalj 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Kom 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Podgorica 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--OFK Berane 
08.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj12OFK Berane 
01.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom20OFK Berane 
PozicijaIgračTimGolovi
1Riad Bralić OFK Berane2
2Bane Bulatović OFK Berane2
3Edin Babačić OFK Berane1
4Luka Bubanja OFK Berane1
5Filip Vujović OFK Berane1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost33009713+8431
2.Podgorica320111419+9527
3.Kom31115820+3825
4.OFK Berane32015622+3425
5.OFK Titograd30218127+5424
6.Sutjeska31116137+2419
7.Mornar30128049+3118
8.Grbalj30125643+1316