Kadetska liga - finalna faza - grupa A

OFK Berane
Berane

OFK Berane
  • pozicija3
  • bodovi35
  • gol razlika65:28
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Danilo Dević
17---
Vezni red
Arnes Isljami
-----
Napad
Riad Bralić
871942-
Aleksandar Žarković
5219-1-
Igrači
Edin Babačić
73331--
Ivan Bolević
-----
Luka Bubanja
64501--
Bane Bulatović
832031-
Petar Đurišić
-----
Petar Femić
-----
Mihailo Guberinić
7463-2-
Đorđe Jezdić
8720---
Nemanja Jovančević
-----
Medo Juković
6360-1-
Mihailo Lončar
758231-
Vasilije Osmajlić
3501--
Đorđije Peruničić
8231-1-
Andrija Račić
6382---
Tarik Šuntić
-----
Miodrag Živković
3142---
UtakmicaIzvještaj
06.07.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Grbalj 
29.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane20Kom 
22.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane21Podgorica 
18.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd10OFK Berane 
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane22Budućnost 
07.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska23OFK Berane 
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane53Mornar 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Berane 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--OFK Titograd 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--OFK Berane 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Sutjeska 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--OFK Berane 
08.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj12OFK Berane 
01.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom20OFK Berane 
PozicijaIgračTimGolovi
1Riad Bralić OFK Berane4
2Bane Bulatović OFK Berane3
3Mihailo Lončar OFK Berane3
4Miloš Obadović OFK Berane2
5Edin Babačić OFK Berane1
6Luka Bubanja OFK Berane1
7Vasilije Osmajlić OFK Berane1
8Filip Vujović OFK Berane1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost871011216+9644
2.Podgorica851212826+10237
3.OFK Berane85126528+3735
4.OFK Titograd83329537+5834
5.Kom82156231+3128
6.Mornar82248959+3025
7.Sutjeska82247051+1923
8.Grbalj80175858016