Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija3
  • bodovi25
  • gol razlika58:20
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Napad
Ognjen Bošković
-----
Nikola Šćepanović
-----
Igrači
Pavle Aćimić
145---
Stefan Avedisović
-----
Petar Barac
-----
Nikola Begović
3270---
Ognjen Bojanić
145---
Vuk Bubanja
2241--
Uroš Bulatović
3190---
Ratko Ćetković
-----
Marjan Dragaš
-----
Jovan Dubljević
214---
Nikola Dujović
3217-1-
Danilo Elez
-----
Nikola Ivanović
319---
Andrija Janjević
3270---
Aleksej Jelenković
-----
Milun Joković
-----
Luka Jovović
-----
Lazar Knežević
2156---
Marko Knežević
235---
Ilija Kovačević
-----
Petar Lopičić
-----
Balša Marković
-----
Đorđe Marković
-----
Saša Martinović
-----
Bojan Pavićević
320041-
Risto Pejović
3270---
Relja Popović
2180---
Andrija Radonjić
3131-1-
Stefan Radulović
264-1-
Omar Ramović
369---
Tomo Šoć
3225-1-
Lazar Stanišić
324412-
Ognjen Stijepović
-----
Petar Stijepović
-----
Mirko Tanjević
3251---
Nikola Vasović
-----
Vučeta Vešović
185---
UtakmicaIzvještaj
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Titograd-
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Kom-
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom01Sutjeska 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Kom 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Kom 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Mornar 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Kom 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Grbalj 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom 
07.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar44Kom 
01.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom20OFK Berane 
PozicijaIgračTimGolovi
1Bojan Pavićević Kom4
2Vuk Bubanja Kom1
3Lazar Stanišić Kom1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost33009713+8431
2.Podgorica320111419+9527
3.Kom31115820+3825
4.OFK Berane32015622+3425
5.OFK Titograd30218127+5424
6.Sutjeska31116137+2419
7.Mornar30128049+3118
8.Grbalj30125643+1316