Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija3
  • bodovi0
  • gol razlika0:0
  • Ekipa
  • Utakmice
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Napad
Nikola Šćepanović
-----
Igrači
Pavle Aćimić
-----
Stefan Avedisović
-----
Petar Barac
-----
Nikola Begović
-----
Ognjen Bojanić
-----
Vuk Bubanja
-----
Uroš Bulatović
-----
Ratko Ćetković
-----
Marjan Dragaš
-----
Jovan Dubljević
-----
Nikola Dujović
-----
Danilo Elez
-----
Nikola Ivanović
-----
Andrija Janjević
-----
Aleksej Jelenković
-----
Milun Joković
-----
Lazar Knežević
-----
Ilija Kovačević
-----
Petar Lopičić
-----
Balša Marković
-----
Saša Martinović
-----
Bojan Pavićević
-----
Risto Pejović
-----
Relja Popović
-----
Andrija Radonjić
-----
Omar Ramović
-----
Lazar Stanišić
-----
Ognjen Stijepović
-----
Petar Stijepović
-----
Tomo Šoć
-----
Mirko Tanjević
-----
Vučeta Vešović
-----
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Kom-
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Kom-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Mornar-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Kom-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Grbalj-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Titograd-
18.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Kom-
14.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska-
07.03.2020.
14:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Kom-
29.02.2020.
14:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Berane-

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost00000000
2.Grbalj00000000
3.Kom00000000
4.Mornar00000000
5.OFK Berane00000000
6.OFK Titograd00000000
7.Podgorica00000000
8.Sutjeska00000000