Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi28
  • gol razlika95:12
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
190---
Odbrana
Aleksa Ivanović
225---
Mladen Marstjepović
2180---
Viktor Roganović
2167---
Nikola Vukotić
19011-
Vezni red
Marko Brnović
-----
Jovan Dašić
21301--
Marko Dragićević
225---
Dino Đukić
21681--
Napad
Filip Femić
113---
Đorđe Magdelinić
155-1-
Damjan Mugoša
155---
Igrači
Damjan Dakić
178---
Jovan Dačević
190---
Luka Drmač
258---
Balša Globarević
145---
Mitar Globarević
-----
Ensar Lucević
2155---
Jovan Mališić
-----
Balša Medenica
279---
Lazar Pejović
-----
Vladimir Perišić
-----
Filip Starovlah
-----
Balša Tošković
21804--
Stefan Vulanović
-----
Aleksa Ćetković
21511--
Balša Ćetković
272---
Bogdan Čelebić
-----
Jovan Đukić
274---
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska-
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Budućnost-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--OFK Berane-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Budućnost-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Mornar-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane--Budućnost 
18.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Kom 
14.03.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Budućnost 
08.03.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost50OFK Titograd 
02.03.2020.
14:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost31Grbalj 
PozicijaIgračTimGolova
1Balša ToškovićBudućnost4
2Aleksa ĆetkovićBudućnost1
3Jovan DašićBudućnost1
4Dino ĐukićBudućnost1
5Nikola VukotićBudućnost1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost22009512+8328
2.Podgorica220011317+9627
3.Kom21105819+3925
4.OFK Titograd20118127+5423
5.OFK Berane21015119+3222
6.Mornar20117744+3318
7.Sutjeska20116037+2316
8.Grbalj20025643+1315