Kadetska liga - finalna faza - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi44
  • gol razlika112:16
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
6510---
Odbrana
Aleksa Ivanović
595---
Mladen Marstjepović
8562-2-
Nikola Vukotić
19011-
Vezni red
Jovan Dašić
21301--
Dino Đukić
862121-
Edin Karamanaga
371---
Napad
Filip Femić
228---
Damjan Mugoša
75065--
Igrači
Balša Barović
51141--
Romario Camaj
-----
Bogdan Čelebić
52371--
Aleksa Ćetković
32351--
Balša Ćetković
85221--
Jovan Dačević
190---
Damjan Dakić
7543---
Jovan Đukić
7321---
Mitar Globarević
-----
Ensar Lucević
8493---
Lazar Pejović
2120---
Vladimir Perišić
626611-
Đorđe Pešukić
214411-
Filip Starovlah
-----
Stefan Vulanović
5204-1-
Luka Živković
3143-1-
UtakmicaIzvještaj
06.07.2020.
20:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost 
29.06.2020.
20:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AGrbalj05Budućnost 
22.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ASutjeska03Budućnost 
18.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost10Mornar 
13.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa AOFK Berane22Budućnost 
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost41Kom 
31.05.2020.
20:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa APodgorica12Budućnost 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska 
27.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AMornar--Budućnost 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--OFK Berane 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica 
08.03.2020.
11:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost50OFK Titograd 
02.03.2020.
14:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa ABudućnost31Grbalj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Damjan Mugoša Budućnost5
2Balša Tošković Budućnost4
3Đorđe Magdelinić Budućnost3
4Dino Đukić Budućnost2
5Viktor Roganović Budućnost2
6Balša Barović Budućnost1
7Bogdan Čelebić Budućnost1
8Aleksa Ćetković Budućnost1
9Balša Ćetković Budućnost1
10Jovan Dašić Budućnost1
11Luka Drmač Budućnost1
12Vladimir Perišić Budućnost1
13Đorđe Pešukić Budućnost1
14Nikola Vukotić Budućnost1

Kadetska liga - finalna faza - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost871011216+9644
2.Podgorica851212826+10237
3.OFK Berane85126528+3735
4.OFK Titograd83329537+5834
5.Kom82156231+3128
6.Mornar82248959+3025
7.Sutjeska82247051+1923
8.Grbalj80175858016