Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Podgorica
Podgorica

Podgorica
  • pozicija4
  • bodovi29
  • gol razlika53:35
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nikola Ivanović
16---
Nikola Ivezić
8714---
Vasilije Marković
-----
Odbrana
Nemanja Božović
7571-2-
Boško Brković
5217-1-
Andrija Đukanović
14---
Kenan Nikočević
6423-2-
Nikola Ukšanović
763011-
Vezni red
Andrej Bajović
75491--
Martin Đukanović
6255---
Andrija Krivokapić
762531-
Nikola Pavlićević
-----
Miloš Plazinić
4174---
Petar Prelević
871411-
Bojan Vučinić
5321-1-
Dušan Vuković
4158-1-
Mitar Zejak
-----
Napad
Balša Bojanović
3166-1-
Vuk Dapčević
85971--
Enes Habibović
51221--
Matija Krivokapić
75912--
Viktor Pavićević
367---
Pavle Turković
-----
Igrači
Petar Aničić
338---
Viktor Đukanović
51191--
Kenan Hadžibegović
8720---
Andrej Krivokapić
-----
Filip Lukovac
328---
Luka Perović
-----
Balša Vukotić
3114---
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Podgorica-
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica-
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Petrovac-
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Podgorica-
07.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Grbalj-
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica21Sutjeska 
23.06.2020.
19:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica01Iskra 
20.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom71Podgorica 
17.06.2020.
19:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica11Budućnost 
09.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac13Podgorica 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica20OFK Titograd 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj23Podgorica 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska00Podgorica 
PozicijaIgračTimGolovi
1Andrija Krivokapić Podgorica3
2Matija Krivokapić Podgorica2
3Andrej Bajović Podgorica1
4Vuk Dapčević Podgorica1
5Viktor Đukanović Podgorica1
6Enes Habibović Podgorica1
7Petar Prelević Podgorica1
8Nikola Ukšanović Podgorica1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015