Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Podgorica
Podgorica

Podgorica
  • pozicija4
  • bodovi19
  • gol razlika44:24
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nikola Ivezić
2180---
Nikola Ivanović
-----
Vasilije Marković
-----
Odbrana
Nemanja Božović
2180---
Boško Brković
13---
Andrija Đukanović
-----
Kenan Nikočević
118---
Nikola Ukšanović
190---
Vezni red
Andrej Bajović
190---
Martin Đukanović
2124---
Andrija Krivokapić
21802--
Miloš Plazinić
130---
Petar Prelević
2180---
Bojan Vučinić
190---
Dušan Vuković
189-1-
Mitar Zejak
-----
Napad
Balša Bojanović
190-1-
Vuk Dapčević
2150---
Enes Habibović
122---
Matija Krivokapić
21791--
Viktor Pavićević
134---
Pavle Turković
-----
Igrači
Petar Aničić
11---
Viktor Đukanović
172---
Kenan Hadžibegović
2180---
Andrej Krivokapić
-----
Filip Lukovac
11---
Luka Perović
-----
Balša Vukotić
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Podgorica-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Petrovac-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Podgorica-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Grbalj-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Iskra-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Budućnost 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Podgorica 
15.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--OFK Titograd 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj23Podgorica 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska00Podgorica 
PozicijaIgračTimGolova
1Andrija KrivokapićPodgorica2
2Matija KrivokapićPodgorica1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012