Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija1
  • bodovi40
  • gol razlika74:23
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Igor Ivanović
-----
Danilo Radošević
8719---
Odbrana
Matija Božović
-----
Luka Bulatović
7624-1-
Matija Bulatović
-----
Matija Medenica
-----
Vladan Pupović
733321-
Rajko Rajković
227---
Vezni red
Jovan Drašković
7580-3-
Nikola Lekić
753331-
Nikola Milošev
7494---
Veljko Radenović
6513-2-
Jagoš Šćepanović
8201---
Ivan Vukčević
668-1-
Matija Vukčević
834221-
Napad
Radovan Marković
-----
Marko Medenica
8229---
Marko Mešter
752751-
Matija Račić
-----
Mihail Radović
16---
Darjan Šušić
84918--
Igrači
Luka Boričić
7603101
Danilo Čolović
26---
Boško Dujović
82323--
Andrija Janjević
11---
Milun Joković
8594-2-
Vladan Laban
-----
Vuk Lučić
-----
Matija Milićević
11---
Bojan Pavićević
-----
Jovan Peličić
8178---
Luka Radetić
4231--
Iguchi Ryosuke
75954--
Tomo Šoć
-----
Andrija Vušurović
-----
Nenad Živaljević
-----
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Titograd-
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska-
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Kom-
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Kom-
07.07.2020.
20:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost 
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac25Kom 
23.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd12Kom 
20.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom71Podgorica 
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska03Kom 
09.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom41Iskra 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom20Grbalj 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost13Kom 
01.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom30Petrovac 
PozicijaIgračTimGolovi
1Darjan Šušić Kom8
2Marko Mešter Kom5
3Iguchi Ryosuke Kom4
4Boško Dujović Kom3
5Nikola Lekić Kom3
6Vladan Pupović Kom2
7Matija Vukčević Kom2
8Luka Boričić Kom1
9Luka Radetić Kom1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015