Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija2
  • bodovi22
  • gol razlika51:18
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Igor Ivanović
-----
Danilo Radošević
2180---
Odbrana
Matija Božović
-----
Luka Bulatović
190---
Matija Bulatović
-----
Matija Medenica
-----
Vladan Pupović
21482--
Rajko Rajković
116---
Vezni red
Jovan Drašković
2153-1-
Nikola Lekić
21531--
Nikola Milošev
2122---
Veljko Radenović
2180-1-
Ivan Vukčević
139---
Matija Vukčević
227---
Jagoš Šćepanović
296---
Napad
Matija Račić
-----
Radovan Marković
-----
Marko Medenica
2135---
Marko Mešter
21641--
Mihail Radović
-----
Darjan Šušić
2272--
Igrači
Iguchi Ryosuke
184---
Luka Boričić
190--1
Boško Dujović
245---
Andrija Janjević
-----
Milun Joković
2124-1-
Vladan Laban
-----
Vuk Lučić
-----
Matija Milićević
-----
Bojan Pavićević
-----
Jovan Peličić
2107---
Luka Radetić
-----
Andrija Vušurović
-----
Danilo Čolović
-----
Tomo Šoć
-----
Nenad Živaljević
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Titograd-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Kom-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Kom-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Kom-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Kom-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Kom-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Podgorica-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Iskra 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Grbalj 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost13Kom 
01.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom30Petrovac 
PozicijaIgračTimGolova
1Vladan PupovićKom2
2Darjan ŠušićKom2
3Nikola LekićKom1
4Marko MešterKom1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012