Omladinska liga 2019/20 - grupa A

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija6
  • bodovi21
  • gol razlika43:35
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Sergej Joksimović
-----
Lazar Živanović
-----
Ivan Zlajić
3270-1-
Odbrana
Damir Adrović
-----
Rade Đaković
4299-3-
Filip Jadžić
-----
Amir Muzurović
-----
Stefan Radović
7494-2-
Marko Šćepanović
6439-4-
Luka Smolović
130-1-
Matija Stanišić
-----
Dario Tošić
7510---
Vezni red
Balša Adžić
-----
Andrija Boričić
-----
Nikola Gluščević
-----
Balša Janković
262---
Novak Kovačević
757741-
Luka Lakušić
-----
Boško Ljumović
2125---
Petar Mališić
5420-11
Sava Milić
5159---
Nemanja Popović
6495---
Emir Spahić
7630-1-
Jovan Vujisić
3270---
Danilo Vujović
8720-2-
Napad
Ognjen Gašević
-----
Ivan Jovanović
3103---
Marko Lubarda
3105---
Luka Mihaljević
52282--
Matija Prelević
4245-1-
Lazar Rakočević
871952-
Blažo Šuškavčević
214---
Filip Vlahović
5306---
Marko Vujačić
52421--
Igrači
Demir Adrović
5450---
Nikola Krivokapić
-----
Luka Ljumović
18---
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--OFK Titograd-
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost-
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--OFK Titograd-
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Grbalj-
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Podgorica-
07.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Titograd-
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Iskra 
23.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd12Kom 
20.06.2020.
19:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost10OFK Titograd 
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd21Petrovac 
09.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj25OFK Titograd 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica20OFK Titograd 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Sutjeska 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra10OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Lazar Rakočević OFK Titograd5
2Novak Kovačević OFK Titograd4
3Luka Mihaljević OFK Titograd2
4Marko Vujačić OFK Titograd1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015