Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Petrovac
Petrovac

Petrovac
  • pozicija8
  • bodovi12
  • gol razlika30:30
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Rajko Boljević
2180---
Enis Hetemaj
-----
Odbrana
Aleksandar Aleksić
2180-2-
Stefan Kostić
-----
Jasmin Ljuca
190---
Luka Mićović
163---
Adis Pepeljak
-----
Aldin Pepeljak
176---
Luka Petričević
2180---
Nikola Šćepanović
-----
Spasoje Šćepanović
-----
Vezni red
Vladimir Bojanović
-----
Rijad Dervišević
2180---
Saša Raketić
-----
Darko Stijepović
2180---
Lazar Stijepović
190---
Aleksa Trifunović
127---
Napad
Lazar Darmanović
2104---
Aleksa Džuver
2166---
Bogdan Jošanović
190--1
Petar Đelošević
-----
Nemanja Đukanović
-----
Igrači
Yuga Nagata
2104-1-
Nikola Banović
-----
Stefan Bošković
-----
Danilo Mihailović
-----
Miloš Miročević
-----
Lazar Radinović
190---
Vladimir Spalević
-----
Andrija Vujisić
2180---
Aleksandar Ćulafić
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Petrovac-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Grbalj-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--OFK Titograd-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Petrovac-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Sutjeska-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Petrovac-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Kom-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Budućnost-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Petrovac-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Petrovac 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Podgorica 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Petrovac 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac01Iskra 
01.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom30Petrovac 
PozicijaIgračTimGolova

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012