Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Petrovac
Petrovac

Petrovac
  • pozicija8
  • bodovi15
  • gol razlika39:49
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Rajko Boljević
7630---
Enis Hetemaj
190---
Odbrana
Aleksandar Aleksić
7571-5-
Stefan Kostić
-----
Jasmin Ljuca
6540-11
Luka Mićović
7522-11
Adis Pepeljak
121---
Aldin Pepeljak
758431-
Luka Petričević
8719-2-
Nikola Šćepanović
582---
Spasoje Šćepanović
-----
Vezni red
Vladimir Bojanović
-----
Rijad Dervišević
651933-
Saša Raketić
121---
Darko Stijepović
7615-1-
Lazar Stijepović
76262--
Aleksa Trifunović
449---
Napad
Lazar Darmanović
7132---
Petar Đelošević
5163---
Nemanja Đukanović
-----
Aleksa Džuver
2166---
Bogdan Jošanović
7588101
Igrači
Nikola Banović
-----
Stefan Bošković
-----
Aleksandar Ćulafić
5429-1-
Omer Lejs Grahić
-----
Danilo Mihailović
-----
Miloš Miročević
-----
Yuga Nagata
7203-1-
Lazar Radinović
4122---
Vladimir Spalević
14---
Andrija Vujisić
7455---
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Petrovac-
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Grbalj-
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--OFK Titograd-
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Petrovac-
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Sutjeska-
07.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Petrovac-
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac25Kom 
23.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac05Budućnost 
19.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj04Petrovac 
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd21Petrovac 
09.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac13Podgorica 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska41Petrovac 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac01Iskra 
01.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom30Petrovac 
PozicijaIgračTimGolovi
1Rijad Dervišević Petrovac3
2Aldin Pepeljak Petrovac3
3Lazar Stijepović Petrovac2
4Bogdan Jošanović Petrovac1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015