Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija5
  • bodovi23
  • gol razlika47:24
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Radoš Dubljević
4311---
Nikola Radović
5409---
Odbrana
Luka Babić
8720-2-
Balša Dubljević
8690-1-
Aleksandar Đukanović
2117-1-
Nikola Janjić
644221-
Danijel Jovović
-----
Miloš Korać
29---
Marko Labović
-----
Nemanja Radojević
8711---
Milan Radović
499---
Vezni red
Milan Bojat
293---
Kristijan Lalović
310---
Jovan Mirković
6456---
Igor Pajović
7579---
Napad
Marko Bojović
75983--
Sava Bulajić
7505-2-
Balša Dubljević
2180---
Željko Lješković
258---
Dušan Vuković
760051-
Igrači
Nikola Caković
-----
Nikola Đurković
7291---
Momčilo Grbović
27---
Stefan Janičić
-----
Lazar Kecojević
73921--
Luka Mijušković
-----
Jovan Milić
563-1-
Petar Peković
317---
Matija Popović
-----
Milić Vujačić
5295---
Lazar Žižić
7271---
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Sutjeska 
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Iskra 
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska 
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost 
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Sutjeska 
07.07.2020.
20:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Titograd 
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica21Sutjeska 
23.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska30Grbalj 
19.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra20Sutjeska 
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska03Kom 
09.06.2020.
19:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost31Sutjeska 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska41Petrovac 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Sutjeska 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska00Podgorica 
PozicijaIgračTimGolovi
1Dušan Vuković Sutjeska5
2Marko Bojović Sutjeska3
3Nikola Janjić Sutjeska2
4Lazar Kecojević Sutjeska1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015