Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija5
  • bodovi20
  • gol razlika42:14
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Radoš Dubljević
3270---
Nikola Radović
-----
Odbrana
Luka Babić
3270---
Balša Dubljević
3266-1-
Aleksandar Đukanović
2117-1-
Nikola Janjić
1712--
Danijel Jovović
-----
Miloš Korać
14---
Marko Labović
-----
Nemanja Radojević
3266---
Milan Radović
145---
Vezni red
Milan Bojat
-----
Kristijan Lalović
14---
Jovan Mirković
2111---
Igor Pajović
3251---
Napad
Marko Bojović
32642--
Sava Bulajić
3251-1-
Balša Dubljević
2180---
Željko Lješković
258---
Dušan Vuković
21761--
Igrači
Nikola Caković
-----
Nikola Đurković
3155---
Momčilo Grbović
-----
Stefan Janičić
-----
Lazar Kecojević
2821--
Luka Mijušković
-----
Jovan Milić
222---
Petar Peković
14---
Matija Popović
-----
Milić Vujačić
14---
Lazar Žižić
3102---
UtakmicaIzvještaj
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom-
09.06.2020.
19:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska-
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska41Petrovac 
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Sutjeska 
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Iskra 
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska 
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost 
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Sutjeska 
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Titograd 
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska 
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Grbalj 
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Sutjeska 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Sutjeska 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska00Podgorica 
PozicijaIgračTimGolovi
1Marko Bojović Sutjeska2
2Nikola Janjić Sutjeska2
3Lazar Kecojević Sutjeska1
4Dušan Vuković Sutjeska1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom33005318+3525
2.Iskra33003819+1925
3.Budućnost31028321+6222
4.Podgorica32104624+2222
5.Sutjeska31204214+2820
6.OFK Titograd30123327+614
7.Grbalj30034734+1312
8.Petrovac30033134-312