Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija5
  • bodovi17
  • gol razlika38:13
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Radoš Dubljević
2180---
Nikola Radović
-----
Odbrana
Luka Babić
2180---
Balša Dubljević
2180---
Aleksandar Đukanović
2117-1-
Nikola Janjić
-----
Danijel Jovović
-----
Miloš Korać
-----
Marko Labović
-----
Nemanja Radojević
2180---
Milan Radović
-----
Vezni red
Milan Bojat
-----
Kristijan Lalović
-----
Jovan Mirković
125---
Igor Pajović
2180---
Napad
Marko Bojović
2174---
Sava Bulajić
2180-1-
Balša Dubljević
2180---
Željko Lješković
258---
Dušan Vuković
1901--
Igrači
Nikola Caković
-----
Nikola Đurković
2110---
Momčilo Grbović
-----
Lazar Kecojević
1631--
Jovan Milić
13---
Petar Peković
-----
Milić Vujačić
-----
Lazar Žižić
283---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Sutjeska-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Iskra-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Sutjeska-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Sutjeska-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--OFK Titograd-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Sutjeska-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Grbalj-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Sutjeska-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Kom 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Petrovac 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd22Sutjeska 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska00Podgorica 
PozicijaIgračTimGolova
1Lazar KecojevićSutjeska1
2Dušan VukovićSutjeska1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012