Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija3
  • bodovi22
  • gol razlika37:19
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nemanja Roganović
-----
Sava Rudović
-----
Lazar Sekulić
-----
Milovan Vujisić
2180---
Odbrana
Milić Bogićević
2180---
Goran Bubanja
-----
Matija Drinčić
2180-1-
Miljan Marović
2180---
Nemanja Perović
190---
Lazar Radulović
-----
Nemanja Raspopović
-----
Nikola Vujadinović
-----
Vezni red
Vojislav Jovanović
2180---
Nikola Knežević
-----
Andrej Kovačević
-----
Jovan Perišić
114---
Srđan Petrušić
241-1-
Trifun Radenović
-----
Damjan Radulović
11---
Lazar Radulović
-----
Veliša Radulović
-----
Petar Tadić
269---
Borko Tomašević
2167-1-
Vasilije Vasecki
2105-1-
Aleksandar Vuković
292---
Napad
Vlado Gajić
21661--
Andrija Kolundžić
190---
Vasilije Mišurović
145---
Luka Raspopović
-----
Igrači
Vladimir Đurašković
-----
Lazar Keković
-----
Andrija Lazarević
-----
Milan Mirković
265---
Dragan Perović
-----
Vasilije Vučinić
1901--
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Podgorica-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Iskra-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Iskra-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Kom-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Iskra-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Petrovac-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Iskra-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Iskra-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Sutjeska-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Grbalj 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Iskra 
15.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Budućnost 
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac01Iskra 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra10OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolova
1Vlado GajićIskra1
2Vasilije VučinićIskra1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012