Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija3
  • bodovi0
  • gol razlika0:0
  • Ekipa
  • Utakmice
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Nemanja Roganović
-----
Sava Rudović
-----
Lazar Sekulić
-----
Odbrana
Milić Bogićević
-----
Goran Bubanja
-----
Matija Drinčić
-----
Miljan Marović
-----
Nemanja Perović
-----
Lazar Radulović
-----
Nemanja Raspopović
-----
Nikola Vujadinović
-----
Vezni red
Vojislav Jovanović
-----
Nikola Knežević
-----
Andrej Kovačević
-----
Jovan Perišić
-----
Srđan Petrušić
-----
Damjan Radulović
-----
Veliša Radulović
-----
Petar Tadić
-----
Borko Tomašević
-----
Aleksandar Vuković
-----
Napad
Vlado Gajić
-----
Andrija Kolundžić
-----
Vasilije Mišurović
-----
Luka Raspopović
-----
Igrači
Lazar Keković
-----
Andrija Lazarević
-----
Dragan Perović
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Podgorica-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Iskra-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Iskra-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Kom-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Iskra-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Petrovac-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Iskra-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Iskra-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Sutjeska-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Grbalj-
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Iskra-
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Budućnost-
08.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Iskra-
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--OFK Titograd-

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost00000000
2.Grbalj00000000
3.Iskra00000000
4.Kom00000000
5.OFK Titograd00000000
6.Petrovac00000000
7.Podgorica00000000
8.Sutjeska00000000