Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi22
  • gol razlika83:20
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
117---
Lazar Baltić
2163---
Odbrana
Stefan Dajević
2135---
Bogdan Milić
190-1-
Abdel Osmanović
21801--
Kenan Tafić
11---
Nikola Vukotić
145---
Petar Vuković
190---
Nemanja Đurović
-----
Vezni red
Petar Vukčević
190---
Marko Brnović
2101---
Jovan Dašić
145---
Napad
Marko Mrvaljević
19021-
Neđeljko Kovinić
21711--
Lazar Mijović
215312-
Vuk Striković
2124---
Igrači
Jovan Dačević
-----
Balša Globarević
254---
Luka Krkeljić
2146-1-
Marko Marković
279---
Bogdan Obradović
21801--
Andrija Smolović
-----
Filip Starovlah
-----
Balša Tošković
126---
Balša Ćetković
-----
Jovan Đukić
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Petrovac-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Iskra-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj--Budućnost-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac--Budućnost-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--OFK Titograd-
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica--Budućnost 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Sutjeska 
15.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra--Budućnost 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost13Kom 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost64Grbalj 
PozicijaIgračTimGolova
1Marko MrvaljevićBudućnost2
2Neđeljko KovinićBudućnost1
3Lazar MijovićBudućnost1
4Bogdan ObradovićBudućnost1
5Abdel OsmanovićBudućnost1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost21018320+6322
2.Kom22005118+3322
3.Iskra22003719+1822
4.Podgorica21104424+2019
5.Sutjeska20203813+2517
6.OFK Titograd20113325+814
7.Grbalj20024732+1512
8.Petrovac20023030012