Omladinska liga 2019/20 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija3
  • bodovi32
  • gol razlika95:26
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Filip Babović
117---
Lazar Baltić
7581---
Odbrana
Nemanja Đurović
-----
Bogdan Milić
7585-1-
Abdel Osmanović
64811--
Kenan Tafić
341---
Nikola Vukotić
7464-1-
Petar Vuković
7630---
Vezni red
Jovan Dašić
63171--
Dino Đukić
145---
Petar Vukčević
190---
Napad
Neđeljko Kovinić
856631-
Lazar Mijović
646732-
Damjan Mugoša
145-01
Igrači
Balša Ćetković
145---
Jovan Dačević
-----
Filip Domazetović
2122---
Jovan Đukić
-----
Balša Globarević
5112---
Luka Krkeljić
7452-2-
Marko Marković
4127---
Bogdan Obradović
86431--
Lazar Pejović
-----
Andrija Smolović
341---
Filip Starovlah
-----
Balša Tošković
5143---
UtakmicaIzvještaj
31.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Petrovac 
27.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AOFK Titograd--Budućnost 
22.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Podgorica 
17.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ASutjeska--Budućnost 
14.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost--Iskra 
07.07.2020.
20:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa AKom--Budućnost 
01.07.2020.
20:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AGrbalj32Budućnost 
23.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa APetrovac05Budućnost 
20.06.2020.
19:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost10OFK Titograd 
17.06.2020.
19:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa APodgorica11Budućnost 
09.06.2020.
19:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost31Sutjeska 
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa AIskra10Budućnost 
07.03.2020.
11:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost13Kom 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa ABudućnost64Grbalj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vuk Striković Budućnost5
2Neđeljko Kovinić Budućnost3
3Lazar Mijović Budućnost3
4Marko Mrvaljević Budućnost3
5Marko Brnović Budućnost1
6Jovan Dašić Budućnost1
7Bogdan Obradović Budućnost1
8Abdel Osmanović Budućnost1

Omladinska liga 2019/20 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Kom88007423+5140
2.Iskra85214425+1933
3.Budućnost84139526+6932
4.Podgorica84225335+1829
5.Sutjeska82244724+2323
6.OFK Titograd82244335+821
7.Grbalj81165248+416
8.Petrovac81073949-1015