• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
11.08.2018.
11:00
DG arenaIskra11Mornar 
11.08.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd22Zeta 
11.08.2018.
11:00
Gradski stadionJezero08Sutjeska 
11.08.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj43Petrovac 
11.08.2018.
17:30
Gradski stadionOFK Berane20Mladost Lj. 1970 
11.08.2018.
17:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic15Igalo 
12.08.2018.
13:00
Gradski stadionRudar01Lovćen 
13.08.2018.
17:30
Stadion pod VrmcemBokelj010Budućnost 
2. koloIzvještaj
18.08.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar33Petrovac 
18.08.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost72Grbalj 
18.08.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen01Bokelj 
18.08.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970101Otrant-Olympic 
18.08.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska12OFK Berane 
18.08.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta81Jezero 
18.08.2018.
17:00
Stadion SolilaIgalo21Rudar 
19.08.2018.
11:00
DG arenaIskra52OFK Titograd 
3. koloIzvještaj
21.08.2018.
17:00
Stadion LugoviPetrovac06Budućnost 
22.08.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd51Mornar 
22.08.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj51Lovćen 
22.08.2018.
14:00
Gradski stadionRudar24Mladost Lj. 1970 
22.08.2018.
17:00
Stadion pod VrmcemBokelj41Igalo 
22.08.2018.
17:00
Gradski stadionJezero13Iskra 
22.08.2018.
17:00
Gradski stadionOFK Berane10Zeta 
22.08.2018.
17:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic08Sutjeska 
4. koloIzvještaj
01.09.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Jezero 
01.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK GrbaljMornar06Budućnost 
01.09.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen42Petrovac 
01.09.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970102Bokelj 
01.09.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Rudar 
01.09.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta50Otrant-Olympic 
01.09.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo11Grbalj 
02.09.2018.
11:00
DG arenaIskra11OFK Berane 
5. koloIzvještaj
08.09.2018.
11:00
Gradski stadionRudar03Zeta 
08.09.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj13Mladost Lj. 1970 
08.09.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac10Igalo 
08.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost50Lovćen 
08.09.2018.
16:00
Stadion pod VrmcemBokelj03Sutjeska 
08.09.2018.
16:00
Gradski stadionJezero02Mornar 
08.09.2018.
16:00
Gradski stadionOFK Berane22OFK Titograd 
08.09.2018.
16:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic06Iskra 
6. koloIzvještaj
12.09.2018.
11:00
DG arenaIskra21Rudar 
12.09.2018.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd60Otrant-Olympic 
12.09.2018.
16:00
Gradski stadionJezero20OFK Berane 
12.09.2018.
16:00
Pomoćni teren SRC TopolicaMornar40Lovćen 
12.09.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo04Budućnost 
12.09.2018.
16:00
DG arenaMladost Lj. 197040Petrovac 
12.09.2018.
16:00
Gradski stadionSutjeska24Grbalj 
12.09.2018.
16:00
Stadion TrešnjicaZeta31Bokelj 
7. koloIzvještaj
15.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane10Mornar 
15.09.2018.
11:00
Gradski stadionRudar21OFK Titograd 
15.09.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Zeta 
15.09.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac15Sutjeska 
15.09.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen31Igalo 
15.09.2018.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic31Jezero 
16.09.2018.
15:30
Stadion pod VrmcemBokelj03Iskra 
09.10.2018.
14:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Mladost Lj. 1970 
8. koloIzvještaj
18.09.2018.
15:30
SRC TopolicaMornar40Igalo 
18.09.2018.
15:30
DG arenaMladost Lj. 1970100Lovćen 
18.09.2018.
15:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Bokelj 
18.09.2018.
15:30
Gradski stadionJezero12Rudar 
18.09.2018.
15:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane20Otrant-Olympic 
18.09.2018.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta41Petrovac 
20.09.2018.
11:00
DG arenaIskra31Grbalj 
17.10.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska11Budućnost 
9. koloIzvještaj
06.10.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj63OFK Titograd 
06.10.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac03Iskra 
06.10.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost41Zeta 
06.10.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen17Sutjeska 
06.10.2018.
14:00
Gradski stadionRudar12OFK Berane 
06.10.2018.
14:30
Stadion SolilaIgalo10Mladost Lj. 1970 
06.10.2018.
14:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic01Mornar 
08.10.2018.
14:30
Stadion pod VrmcemBokelj72Jezero 
10. koloIzvještaj
13.10.2018.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta12Lovćen 
13.10.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar21Mladost Lj. 1970 
13.10.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska40Igalo 
13.10.2018.
14:30
Gradski stadionJezero03Grbalj 
13.10.2018.
14:30
Gradski stadionOFK Berane80Bokelj 
13.10.2018.
14:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic33Rudar 
14.10.2018.
10:00
DG arenaIskra12Budućnost 
14.10.2018.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd61Petrovac 
11. koloIzvještaj
20.10.2018.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen14Iskra 
20.10.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj12OFK Berane 
20.10.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac22Jezero 
20.10.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost24OFK Titograd 
20.10.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197013Sutjeska 
20.10.2018.
13:30
Stadion SolilaIgalo23Zeta 
20.10.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj35Otrant-Olympic 
21.10.2018.
11:00
Gradski stadionRudar10Mornar 
12. koloIzvještaj
26.10.2018.
13:30
Gradski stadionOFK Berane50Petrovac 
27.10.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd00Lovćen 
27.10.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar02Sutjeska 
27.10.2018.
11:00
Gradski stadionRudar41Bokelj 
27.10.2018.
13:30
Gradski stadionJezero30Budućnost 
27.10.2018.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic17Grbalj 
28.10.2018.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta04Mladost Lj. 1970 
29.10.2018.
11:00
DG arenaIskra80Igalo 
13. koloIzvještaj
03.11.2018.
10:00
DG arenaMladost Lj. 197013Iskra 
03.11.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska21Zeta 
03.11.2018.
11:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac02Otrant-Olympic 
03.11.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost20OFK Berane 
03.11.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen32Jezero 
03.11.2018.
13:30
Stadion SolilaIgalo12OFK Titograd 
03.11.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj25Mornar 
03.11.2018.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Rudar 
14. koloIzvještaj
07.11.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar01Zeta 
07.11.2018.
11:00
DG arenaIskra20Sutjeska 
07.11.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd24Mladost Lj. 1970 
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionJezero41Igalo 
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionOFK Berane11Lovćen 
07.11.2018.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Budućnost 
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionRudar80Petrovac 
07.11.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj38Grbalj 
15. koloIzvještaj
10.11.2018.
10:00
Stadion LugoviPetrovac70Bokelj 
10.11.2018.
10:00
Gradski stadionSutjeska21OFK Titograd 
10.11.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta08Iskra 
10.11.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970111Jezero 
10.11.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Rudar 
10.11.2018.
13:00
Stadion SolilaIgalo02OFK Berane 
11.11.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Otrant-Olympic 
11.11.2018.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Mornar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Vlado Gajić Iskra24
2Marko Vujačić Mladost Lješkopolje 197021
3Matija Lambulić Zeta19
4Neđeljko Kovinić Grbalj16
5Lazar Mijović Budućnost14
6Andrija Kolundžić Iskra13
7Jovan Kljajević OFK Titograd13
8Sava Milić OFK Titograd13
9Vuk Striković Budućnost12
10Matija Krivokapić Mladost Lješkopolje 197012
11Miloš Milović Sutjeska12
12Ognjen Bakić Grbalj11
13Aldin Mušović Jezero11
14Muslija Juković OFK Berane10
15Danilo Radović Petrovac10
16Vuk Dapčević Budućnost9
17Nikola Janjić Sutjeska9
18Dejan Perović Grbalj8
19Marko Bojović Sutjeska8
20Dejan Bušković Bokelj7
21Đorđe Stešević Grbalj7
22Risto Vujović Lovćen7
23Damjan Mugoša Mladost Lješkopolje 19707
24David Radević Bokelj6
25Bogdan Korać Rudar6
26Jovan Milić Sutjeska6
27Vasilije Čavor Bokelj5
28Nikola Pavlićević Mladost Lješkopolje 19705
29Ajlan Hajdarović Mornar5
30Eldin Mekić Mornar5
31Marko Krstonijević Rudar5
32Jovan Dašić Budućnost4
33Luka Krkeljić Budućnost4
34Petar Vuković Budućnost4
35Dino Đukić Mladost4
36Ljubomir Pejović Mladost Lješkopolje 19704
37Miloš Obadović OFK Berane4
38Dušan Vuković OFK Berane4
39Edin Ficiq Otrant-Olympic4
40Kenan Tafić Otrant-Olympic4
41Lazar Darmanović Petrovac4
42Petar Đelošević Petrovac4
43Jakša Bajčetić Rudar4
44Kristijan Ernec Rudar4
45Miloš Goranović Igalo3
46Nikola Vujnović Igalo3
47Andrijan Avduljaj Iskra3
48Petar Tadić Iskra3
49Andrej Bajović Mladost Lješkopolje 19703
50Enes Habibović Mladost Lješkopolje 19703
51Čedomir Vujačić Mornar3
52Đorđe Magdelinić OFK Berane3
53Menal Malezić OFK Berane3
54Aleksandar Žarković OFK Berane3
55Luka Mihaljević OFK Titograd3
56Elvin Marisenović Otrant-Olympic3
57Željko Lješković Sutjeska3
58Dušan Vuković Sutjeska3
59Lazar Žižić Sutjeska3
60Danijel Bečić Zeta3
61Petar Sklender Bokelj2
62Balša Burić Budućnost2
63Balša Tošković Budućnost2
64Vasilije Vučinić Budućnost2
65Borivoje Tujković Grbalj2
66Stefan Dajević Igalo2
67Vasilije Rističević Igalo2
68Vasilije Vasiljević Igalo2
69Aleksa Džuver Iskra2
70Nemanja Perović Iskra2
71Veliša Radulović Iskra2
72Miodrag Đukić Jezero2
73Vladan Kaluđerović Lovćen2
74Filip Tmušić Lovćen2
75Vuko Vicković Lovćen2
76Petar Zuber Lovćen2
77Boško Ljumović Mladost2
78Marko Raičević Mladost2
79Martin Đukanović Mladost Lješkopolje 19702
80Luka Đurašković Mornar2
81Filip Femić Mornar2
82Anes Sinanović Mornar2
83Savo Stojanović Mornar2
84Bogdan Jošanović Petrovac2
85Ervin Ciguljin Rudar2
86Aleksa Golubović Rudar2
87Igor Pajović Sutjeska2
88Nikola Bjelobrković Zeta2
89Ognjen Đinović Zeta2
90Vaso Peličić Zeta2
91Đorđe Tripunović Zeta2
92Vasilije Jakovljević Bokelj1
93Komnen Kankaraš Bokelj1
94Toni Katelan Bokelj1
95Filip Krivokapić Bokelj1
96Đorđe Perović Bokelj1
97Luka Bojić Budućnost1
98Mario Gjolaj Budućnost1
99Milan Vukotić Budućnost1
100Nikola Vukotić Budućnost1
101Vuk Ćosić Grbalj1
102Nikola Pajović Grbalj1
103Ljubomir Tučević Grbalj1
104Uroš Kovačević Igalo1
105Matija Lazović Igalo1
106Stefan Perović Igalo1
107Milić Bogićević Iskra1
108Goran Bubanja Iskra1
109Filip Jadžić Iskra1
110Borko Tomašević Iskra1
111Nikola Cvijović Jezero1
112Anil Julević Jezero1
113Muamer Kojić Jezero1
114Mihailo Nedić Jezero1
115Endi Ulaj Jezero1
116Mašan Kaluđerović Lovćen1
117Filip Miljenović Lovćen1
118Nikola Miljenović Lovćen1
119Nemanja Popović Mladost1
120Viktor Roganović Mladost1
121Spasoje Šćepanović Mladost1
122Emir Spahić Mladost1
123Ilija Živanović Mladost1
124Damir Adrović Mladost Lješkopolje 19701
125Trifun Radenović Mladost Lješkopolje 19701
126Ognjen Šćekić Mladost Lješkopolje 19701
127Danis Karastanović Mornar1
128Danilo Vukić Mornar1
129Goran Aković OFK Berane1
130Jovan Janković OFK Berane1
131Andrija Marsenić OFK Berane1
132Filip Vujović OFK Berane1
133Gentijan Dasharami Otrant-Olympic1
134Erion Gjekoviq Otrant-Olympic1
135Arnes Lolović Otrant-Olympic1
136Nikoll Lukić Otrant-Olympic1
137Endrit Sefa Otrant-Olympic1
138Ognjen Drašković Petrovac1
139Balša Janković Petrovac1
140Miloš Miročević Petrovac1
141Milan Konatar Rudar1
142Faris Šljuka Rudar1
143Milivoje Terzić Rudar1
144Aleksandar Đukanović Sutjeska1
145Nikola Đurković Sutjeska1
146Miloš Korać Sutjeska1
147Matija Popović Sutjeska1
148Aleksandar Krstović Zeta1
149Jovan Vujačić Zeta1
150Nikola Vukčević Zeta1

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356

Posljednje vijesti