Kadetska liga 18/19

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija13
  • bodovi10
  • gol razlika20:57
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Bojan Božović
141260---
Mensud Pejčinović
-----
Odbrana
Edmir Ciriković
121017-2-
Aleksandar Mrdak
244---
Ibrahim Nikočević
11950-11
Demir Sijarić
441---
Endi Ulaj
13106011-
Danilo Zindović
14845-1-
Mazo Šabović
2101---
Vezni red
Nikola Cvijović
117211--
Danis Kolić
11506---
Mihailo Nedić
1593611-
Edber Čelić
-----
Tarik Čikić
10648-2-
Amel Đešević
9567---
Miodrag Đukić
1512302--
Napad
Ognjen Bošković
151074---
Almin Gočević
9167---
Anil Julević
14120411-
Muamer Kojić
86341--
Aldin Mušović
141226111-
Samed Omerović
-----
Milorad Vuletić
9256---
Senid Vuçetoviq
8256---
Emir Šehović
-----
Igrači
Man Gjonbalaj
244---
Šaban Kolić
-----
Bogdan Nikolić
-----
Vidoje Sredojević
-----
UtakmicaIzvještaj
10.11.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970111Jezero 
07.11.2018.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero41Igalo 
03.11.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Lovćen32Jezero 
27.10.2018.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero30Budućnost 
20.10.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Petrovac22Jezero 
13.10.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero03Grbalj 
08.10.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Bokelj72Jezero 
18.09.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero12Rudar 
15.09.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Otrant-Olympic31Jezero 
12.09.2018.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero20OFK Berane 
08.09.2018.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero02Mornar 
01.09.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19OFK Titograd40Jezero 
22.08.2018.
17:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Jezero13Iskra 
18.08.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Zeta81Jezero 
PozicijaIgračTimGolova
1Aldin MušovićJezero11
2Miodrag ĐukićJezero2
3Nikola CvijovićJezero1
4Anil JulevićJezero1
5Muamer KojićJezero1
6Mihailo NedićJezero1
7Endi UlajJezero1

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356