Kadetska liga 18/19

Mladost Lj. 1970
Podgorica

Mladost Lj. 1970
  • pozicija6
  • bodovi27
  • gol razlika63:23
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Milovan Vujisić
8630---
Nikola Ivanović
9670---
Luka Đurašković
150---
Odbrana
Matija Boričić
6218-1-
Nemanja Božović
121025---
Mladen Marstjepović
8630-1-
Ljubomir Pejović
1311704--
Lazar Perunović
9326---
Marko Vučinić
-----
Andrija Đukanović
11958---
Vezni red
Andrej Bajović
75853--
Nikola Pavlićević
123345--
Trifun Radenović
12907111
Martin Đukanović
91792--
Napad
Balša Bojanović
6429---
Enes Habibović
157023--
Matija Krivokapić
12953122-
Marko Medenica
14951-2-
Damjan Mugoša
15113672-
Danilo Mugoša
-----
Milovan Pejović
364---
Marko Vujačić
14115621--
Ognjen Šćekić
1411--
UtakmicaIzvještaj
10.11.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970111Jezero 
07.11.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19OFK Titograd24Mladost Lj. 1970 
03.11.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197013Iskra 
28.10.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Zeta04Mladost Lj. 1970 
20.10.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197013Sutjeska 
13.10.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mornar21Mladost Lj. 1970 
09.10.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Budućnost30Mladost Lj. 1970 
06.10.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Igalo10Mladost Lj. 1970 
18.09.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970100Lovćen 
12.09.2018.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197040Petrovac 
08.09.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Grbalj13Mladost Lj. 1970 
01.09.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970102Bokelj 
22.08.2018.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Rudar24Mladost Lj. 1970 
18.08.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970101Otrant-Olympic 
PozicijaIgračTimGolova
1Marko VujačićMladost Lj. 197021
2Matija KrivokapićMladost Lj. 197012
3Damjan MugošaMladost Lj. 19707
4Nikola PavlićevićMladost Lj. 19705
5Ljubomir PejovićMladost Lj. 19704
6Andrej BajovićMladost Lj. 19703
7Enes HabibovićMladost Lj. 19703
8Martin ĐukanovićMladost Lj. 19702
9Damir Adrović1
10Trifun RadenovićMladost Lj. 19701
11Ognjen ŠćekićMladost Lj. 19701

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356