• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
29.02.2020.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta20Petrovac 
29.02.2020.
14:00
Gradski stadionJezero53Otrant-Olympic 
29.02.2020.
14:00
Stadion pod VrmcemBokelj28Rudar 
29.02.2020.
14:30
Pomoćni teren OFK TitogradIskra33Ibar 
02.03.2020.
14:30
Stadion LugoviLovćen20Arsenal 
2. koloIzvještaj
07.03.2020.
11:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic06Iskra 
07.03.2020.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta10Lovćen 
07.03.2020.
13:05
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac12Rudar 
07.03.2020.
14:30
Stadion Bandžovo brdoIbar11Bokelj 
09.03.2020.
14:30
Stadion pod VrmcemArsenal011Jezero 
3. koloIzvještaj
31.05.2020.
18:00
Stadion LugoviLovćen31Petrovac 
31.05.2020.
18:00
Gradski stadionJezero11Zeta 
31.05.2020.
18:00
Stadion FK BratstvoIskra03Arsenal 
31.05.2020.
18:00
Stadion pod VrmcemBokelj51Otrant-Olympic 
02.06.2020.
18:00
Gradski stadionRudar34Ibar 
4. koloIzvještaj
08.06.2020.
18:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac83Ibar 
08.06.2020.
18:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic06Rudar 
08.06.2020.
18:00
Stadion FK ArsenalArsenal27Bokelj 
08.06.2020.
18:00
Stadion TrešnjicaZeta10Iskra 
08.06.2020.
18:00
Stadion LugoviLovćen14Jezero 
5. koloIzvještaj
13.06.2020.
18:00
Gradski stadionJezero70Petrovac 
13.06.2020.
18:00
Stadion FK BratstvoIskra21Lovćen 
13.06.2020.
18:00
Gradski stadionRudar82Arsenal 
13.06.2020.
18:00
Stadion Bandžovo brdoIbar30Otrant-Olympic 
15.06.2020.
18:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Zeta 
6. koloIzvještaj
18.06.2020.
18:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac12Otrant-Olympic 
18.06.2020.
18:00
Stadion FK ArsenalArsenal12Ibar 
18.06.2020.
18:00
Stadion TrešnjicaZeta02Rudar 
18.06.2020.
18:00
Stadion LugoviLovćen12Bokelj 
18.06.2020.
18:00
Gradski stadionJezero21Iskra 
7. koloIzvještaj
22.06.2020.
18:00
Stadion FK BratstvoIskra30Petrovac 
22.06.2020.
18:00
Stadion pod VrmcemBokelj34Jezero 
22.06.2020.
18:00
Gradski stadionRudar26Lovćen 
22.06.2020.
18:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic41Arsenal 
25.06.2020.
18:00
Gradski stadionIbar13Zeta 
8. koloIzvještaj
29.06.2020.
18:00
Stadion LugoviLovćen20Ibar 
29.06.2020.
18:00
Gradski stadionJezero41Rudar 
29.06.2020.
20:00
Stadion braće VelaševićIskra55Bokelj 
29.06.2020.
20:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac32Arsenal 
29.06.2020.
20:00
Stadion TrešnjicaZeta60Otrant-Olympic 
9. koloIzvještaj
06.07.2020.
18:00
Gradski stadionIbar--Jezero 
06.07.2020.
18:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic--Lovćen 
06.07.2020.
18:00
Stadion FK ArsenalArsenal--Zeta 
06.07.2020.
18:00
Stadion pod VrmcemBokelj--Petrovac 
06.07.2020.
20:00
Gradski stadionRudar--Iskra 
PozicijaIgračTimGolovi
1Muamer Lukač Jezero11
2Marko Krstonijević Rudar10
3Lazar Vučetić Rudar9
4Andrija Šimšić Iskra7
5David Radević Bokelj6
6Miodrag Đukić Jezero6
7Viktor Jovanović Iskra5
8Filip Tmušić Lovćen5
9Risto Vujović Lovćen5
10Balša Radusinović Zeta5
11Dejan Bušković Bokelj4
12Andrej Radević Bokelj4
13Đorđe Vukajlović Bokelj4
14Daris Klica Ibar4
15Ajsel Murić Ibar4
16Senid Vuçetoviq Jezero4
17Nikola Liješević Petrovac4
18Kristijan Ernec Rudar4
19Nemanja Bošković Arsenal3
20Nikola Milović Arsenal3
21Mirzet Murić Ibar3
22Mihailo Nedić Jezero3
23Damir Šećerović Jezero3
24Ardit Gorana Otrant-Olympic3
25Vahid Alibašić Petrovac3
26Saša Mikulić Zeta3
27Bogdan Žujović Arsenal2
28Toni Katelan Bokelj2
29Luka Lakčević Bokelj2
30Božidar Antović Iskra2
31Vladimir Kostić Iskra2
32Lazar Radulović Iskra2
33Dajlan Banda Jezero2
34Amel Đešević Jezero2
35Sead Muzurović Jezero2
36Pavle Sekulić Jezero2
37Marko Zuber Lovćen2
38Balša Mašanović Otrant-Olympic2
39Meris Pelinković Otrant-Olympic2
40Balša Bogojević Petrovac2
41Mirza Ličina Petrovac2
42Danijel Boričić Rudar2
43Arsenije Čepić Rudar2
44Balša Danilović Rudar2
45Damjan Kukuličić Zeta2
46Nikola Marković Arsenal1
47Luka Milosavljević Arsenal1
48Miodrag Milosavljević Arsenal1
49Luka Gopčević Bokelj1
50Miloš Krivokapić Bokelj1
51Almedin Dedeić Ibar1
52Seid Demić Ibar1
53Jakub Fazlić Ibar1
54Jusuf Fazlić Ibar1
55Emrah Hasović Ibar1
56Dino Kurpejović Ibar1
57Luka Popović Iskra1
58Aleksa Tomašević Iskra1
59Stefan Cvijović Jezero1
60Vidoje Sredojević Jezero1
61Stefan Božović Lovćen1
62Petar Ražnatović Lovćen1
63Vuko Vicković Lovćen1
64Stanko Vušurović Lovćen1
65Eljhan Begzić Otrant-Olympic1
66Anes Karamanaga Otrant-Olympic1
67Emin Kulalić Otrant-Olympic1
68Petar Mitrović Petrovac1
69Vasilije Perišić Petrovac1
70Mihailo Vojvodić Petrovac1
71Uroš Čepić Rudar1
72Božo Tošić Rudar1
73Ognjen Batrović Zeta1
74Petar Čelebić Zeta1
75Nemanja Davidović Zeta1

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jezero87108943+4635
2.Zeta85215932+2732
3.Lovćen84046346+1725
4.Iskra83235267-1521
5.Rudar85035279-2721
6.Bokelj833279104-2520
7.Ibar83234081-4117
8.Otrant-Olympic820618163-1459
9.Petrovac820626147-1217
10.Arsenal810719108-895

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jezero87108943+4635
2.Zeta85215932+2732
3.Lovćen84046346+1725
4.Iskra83235267-1521
5.Rudar85035279-2721
6.Bokelj833279104-2520
7.Ibar83234081-4117
8.Otrant-Olympic820618163-1459
9.Petrovac820626147-1217
10.Arsenal810719108-895

Posljednje vijesti