Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija5
  • bodovi12
  • gol razlika30:63
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Aleksa Raonić
190---
Odbrana
Pavle Balčin
2180---
Vladan Dukić
2135---
Sava Pljevaljčić
145---
Igor Tešović
11---
Vezni red
Amar Bambur
-----
Arsenije Čepić
2180---
Uroš Čepić
2180---
Kristijan Ernec
21802--
Napad
Balša Danilović
223---
Eman Delić
-----
Marko Krstonijević
21803--
Igor Svrkota
-----
Lazar Vučetić
21574--
Igrači
Ognjen Ajduković
2180---
Nemanja Bajčeta
-----
Danijel Boričić
135---
Miloš Grbović
-----
Nikola Jašović
-----
Balša Mijatović
-----
Dušan Mrdak
190---
Stefan Railić
-----
Đorđe Starovlah
-----
Ognjen Terzić
2144-1-
Radojica Tešović
-----
Božo Tošić
2180---
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Rudar-
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Jezero-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BLovćen--Rudar-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Zeta-
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Rudar-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Otrant-Olympic-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Rudar-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Petrovac-
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Bokelj-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Iskra-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Rudar-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Lovćen-
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Rudar 
21.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Arsenal 
PozicijaIgračTimGolova
1Lazar VučetićRudar4
2Marko KrstonijevićRudar3
3Kristijan ErnecRudar2

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta22004828+2021
2.Jezero22006736+3119
3.Lovćen21014935+1416
4.Iskra21104155-1414
5.Rudar22003063-3312
6.Bokelj20115791-349
7.Ibar20202764-378
8.Otrant-Olympic200211141-1303
9.Arsenal2002884-762
10.Petrovac200213127-1141