Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Otrant-Olympic
Ulcinj

Otrant-Olympic
  • pozicija8
  • bodovi3
  • gol razlika11:141
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Anid Aloshi
11---
Vezni red
Endrit Sefa
1--1-
Igrači
Ardijan Asllanoviq
21---
Eljhan Begzić
11---
Mihailo Bojanović
11---
Valon Cungu
240---
Ensar Dragoviq
240---
Sebastijan Elezović
11---
Ardit Gorana
2-1--
Meris Ibrahimi
242---
Anes Karamanaga
1421--
Nihad Kolić
11---
Emin Kulalić
2401--
Admir Ljamović
1----
Edin Ljamović
-----
Rifat Malokraja
11---
Radisav Markuš
22---
Balša Mašanović
247---
Amar Muratović
276---
Meris Pelinković
218---
Kerim Rašiti
21---
Gentijan Rudović
22---
Eljmedin Sadiković
282---
Riad Tuloviq
-----
Senad Vuković
11---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Otrant-Olympic-
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BLovćen--Otrant-Olympic 
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Zeta 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Otrant-Olympic 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Petrovac 
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Ibar 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Otrant-Olympic 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Bokelj 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Otrant-Olympic 
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Jezero 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Lovćen 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Otrant-Olympic 
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Arsenal 
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Otrant-Olympic 
PozicijaIgračTimGolovi
1Ardit Gorana Otrant-Olympic1
2Anes Karamanaga Otrant-Olympic1
3Emin Kulalić Otrant-Olympic1

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta22004828+2021
2.Jezero22006736+3119
3.Lovćen21014935+1416
4.Iskra21104155-1414
5.Rudar22003063-3312
6.Bokelj20115791-349
7.Ibar20202764-378
8.Otrant-Olympic200211141-1303
9.Arsenal2002884-762
10.Petrovac200213127-1141