Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Iskra
Danilovgrad

Iskra
  • pozicija4
  • bodovi0
  • gol razlika0:0
  • Ekipa
  • Utakmice
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Aleksa Miks
-----
Nemanja Raspopović
-----
Vezni red
Jovan Perišić
-----
Luka Popović
-----
Napad
Andrija Kolundžić
-----
Vasilije Mišurović
-----
Igrači
Petar Grozdanić
-----
Božidar Antović
-----
Danko Barović
-----
Boško Begović
-----
Andrija Brajović
-----
Igor Burić
-----
Saša Đurišić
-----
Mihailo Đurović
-----
Luka Jelušić
-----
Viktor Jovanović
-----
Lazar Keković
-----
Vladimir Kostić
-----
Vasilije Kovačević
-----
Danilo Kuč
-----
Miloš Marković
-----
Luka Mrvošević
-----
Vasilije Pavićević
-----
Milovan Pejović
-----
Dragan Perović
-----
Mitar Radanović
-----
Lazar Radulović
-----
Goran Raković
-----
Lazar Ramović
-----
Vladimir Ristić
-----
Uroš Stojović
-----
Andrija Šimšić
-----
Aleksa Tomašević
-----
Jovan Tuović
-----
Matija Uskoković
-----
Nikola Vasecki
-----
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Rudar-
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Iskra-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Iskra-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Jezero-
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BLovćen--Iskra-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Zeta-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Iskra-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Otrant-Olympic-
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Iskra-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Iskra-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Bokelj-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Petrovac-
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Iskra-
21.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Lovćen-

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Arsenal00000000
2.Bokelj00000000
3.Ibar00000000
4.Iskra00000000
5.Jezero00000000
6.Lovćen00000000
7.Otrant-Olympic00000000
8.Petrovac00000000
9.Rudar00000000
10.Zeta00000000