Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija5
  • bodovi0
  • gol razlika0:0
  • Ekipa
  • Utakmice
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Aleksandar Mrdak
-----
Demir Sijarić
-----
Mazo Šabović
-----
Vezni red
Mihailo Nedić
-----
Edber Čelić
-----
Amel Đešević
-----
Miodrag Đukić
-----
Napad
Muamer Kojić
-----
Senid Vuçetoviq
-----
Igrači
Dajlan Banda
-----
Aleksa Cvijović
-----
Stefan Cvijović
-----
Dženan Gutić
-----
Esmir Jasavić
-----
Suad Kojić
-----
Šaban Kolić
-----
Muamer Lukač
-----
Irfan Mahmutović
-----
Halil Musić
-----
Sead Muzurović
-----
Bogdan Nikolić
-----
Amar Nikočević
-----
Danis Numanović
-----
Pavle Sekulić
-----
Radule Sekulić
-----
Vidoje Sredojević
-----
Vasilj Veličković
-----
Alija Vreva
-----
Dželal Šabović
-----
Damir Šećerović
-----
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Ibar-
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Jezero-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Bokelj-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Jezero-
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Jezero-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Lovćen-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Jezero-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Arsenal-
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Jezero-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Jezero-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Rudar-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Jezero-
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Iskra-
21.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Petrovac-

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Arsenal00000000
2.Bokelj00000000
3.Ibar00000000
4.Iskra00000000
5.Jezero00000000
6.Lovćen00000000
7.Otrant-Olympic00000000
8.Petrovac00000000
9.Rudar00000000
10.Zeta00000000