Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Jezero
Plav

Jezero
  • pozicija2
  • bodovi19
  • gol razlika67:36
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Aleksandar Mrdak
271---
Demir Sijarić
134---
Mazo Šabović
-----
Vezni red
Edber Čelić
-----
Amel Đešević
2180---
Miodrag Đukić
21464--
Mihailo Nedić
21801--
Napad
Muamer Kojić
2109---
Senid Vuçetoviq
21342--
Igrači
Dajlan Banda
2154---
Aleksa Cvijović
134---
Stefan Cvijović
2180---
Dženan Gutić
-----
Esmir Jasavić
-----
Suad Kojić
-----
Šaban Kolić
164---
Muamer Lukač
21805--
Irfan Mahmutović
-----
Halil Musić
-----
Sead Muzurović
2461--
Amar Nikočević
-----
Bogdan Nikolić
156---
Danis Numanović
-----
Pavle Sekulić
131---
Radule Sekulić
2116---
Vidoje Sredojević
1901--
Dželal Šabović
-----
Damir Šećerović
21491--
Vasilj Veličković
-----
Alija Vreva
126---
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Ibar-
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Jezero-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Bokelj-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Jezero-
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Jezero-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Lovćen-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Jezero-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Arsenal-
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Jezero-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Jezero-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Rudar-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Jezero 
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Iskra 
21.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Petrovac 
PozicijaIgračTimGolova
1Muamer LukačJezero5
2Miodrag ĐukićJezero4
3Senid VuçetoviqJezero2
4Sead MuzurovićJezero1
5Mihailo NedićJezero1
6Vidoje SredojevićJezero1
7Damir ŠećerovićJezero1

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta22004828+2021
2.Jezero22006736+3119
3.Lovćen21014935+1416
4.Iskra21104155-1414
5.Rudar22003063-3312
6.Bokelj20115791-349
7.Ibar20202764-378
8.Otrant-Olympic200211141-1303
9.Arsenal2002884-762
10.Petrovac200213127-1141