Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija1
  • bodovi22
  • gol razlika49:29
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Ognjen Đinović
-----
Vezni red
Marko Stanišić
186---
Napad
Matija Lambulić
-----
Igrači
Andrija Ajković
3225-1-
Blažo Asanović
-----
Bogdan Babović
3116---
Ognjen Batrović
339---
Emanuel Camaj
-----
Petar Čelebić
3130---
Nemanja Davidović
3172---
Luka Đuretić
-----
Ivan Đurović
250---
Jovan Jušković
-----
Dušan Kažić
14---
Luka Kažić
-----
Dražen Krkotić
3239---
Aleksandar Krstović
327---
Stefan Krstović
3248---
Damjan Kukuličić
32311--
Lazar Lazović
-----
Bojan Matanović
3204---
Saša Mikulić
3203---
Blažo Pejović
2180---
Ognjen Popović
3270---
Ilija Puletić
14---
Petar Radičković
2133---
Predrag Radičković
226---
Balša Radusinović
32563--
Matija Raičković
122---
Božidar Škatarić
-----
Mladen Šuškavčević
276---
Jovan Vujačić
129---
Ilija Vukčević
-----
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero11Zeta 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Arsenal 
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Zeta 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Ibar 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Zeta 
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Bokelj 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Zeta 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Jezero 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BLovćen--Zeta 
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Zeta 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Zeta 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Otrant-Olympic 
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Zeta 
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Rudar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Balša Radusinović Zeta3
2Damjan Kukuličić Zeta1

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta32104929+2022
2.Jezero32106837+3120
3.Lovćen32015236+1619
4.Iskra31114158-1714
5.Bokelj31116292-3012
6.Rudar32013367-3412
7.Ibar31203167-3611
8.Arsenal31021184-735
9.Otrant-Olympic300312146-1343
10.Petrovac300314130-1161