Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Arsenal
Tivat

Arsenal
  • pozicija9
  • bodovi2
  • gol razlika8:84
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ratko Ljubišić
-----
Vezni red
Nemanja Bošković
2132---
Igrači
Vasilije Lazić
-----
Vukota Baštrica
274---
Vojislav Buzić
119---
Sava Čortan
266---
Dalibor Dubljević
-----
Lazar Gobović
2180---
Andrej Golub
290---
Vuk Kašćelan
-----
Mihailo Lipovac
-----
Janko Lugonja
-----
Nikola Marković
2114---
Uroš Marsenić
-----
Stefan Miletić
2180---
Luka Milosavljević
2180---
Miodrag Milosavljević
2180---
Nikola Milović
2132---
Tomislav Perčin
-----
Vladimir Pravilović
2180---
Andrija Proković
2143---
Nikola Rašica
-----
Obren Samardžić
2101-1-
Ivan Serbus
-----
Lazar Stevović
-----
Lazar Šparović
129---
Milan Tomašević
-----
Bogdan Žujović
2180---
UtakmicaIzvještaj
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Arsenal-
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Petrovac-
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Otrant-Olympic-
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIbar--Arsenal-
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Rudar-
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Arsenal-
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Iskra-
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Arsenal-
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Lovćen-
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Zeta-
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Arsenal-
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Arsenal 
28.03.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Ibar 
21.03.2020.
15:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Arsenal 
PozicijaIgračTimGolova

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta22004828+2021
2.Jezero22006736+3119
3.Lovćen21014935+1416
4.Iskra21104155-1414
5.Rudar22003063-3312
6.Bokelj20115791-349
7.Ibar20202764-378
8.Otrant-Olympic200211141-1303
9.Arsenal2002884-762
10.Petrovac200213127-1141