Kadetska liga 17/18 - grupa A

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija5
  • bodovi31
  • gol razlika44:39
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Milan Grbavčević
141120---
Odbrana
Balša Batrović
454---
Miloš Krstović
11795---
Marko Pajović
141087-1-
Vaso Peličić
11688---
Sreten Peruničić
161---
Stefan Radović
141045-1-
Matija Rondović
-----
Gojko Stajkić
413---
Dario Tošić
-----
Ognjen Đinović
10525---
Vezni red
Danijel Bečić
149916--
Aleksandar Krstović
9189---
Lazar Kukuličić
6154---
Nikola Pejović
12881-2-
Srđan Popović
12712-3-
Ilija Tripunović
1411204--
Napad
Nikola Bjelobrković
1250911-
Slaven Klikovac
-----
Mijat Lambulić
-----
Ivan Vukčević
-----
Veljko Zlatičanin
1369421-
Blažo Šuškavčević
922611-
Marko Šćekić
11433-1-
Igrači
Stefan Baljević
337---
Matija Lambulić
1479112-
Nikola Vukčević
71052--
utakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost13Zeta 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta11Budućnost 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar02Zeta 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta20Grbalj 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta13Kom Eurozox 
02.05.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane31Zeta 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta12Sutjeska 
14.04.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta02Mladost 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Zeta 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta32Rudar 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj01Zeta 
17.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox11Zeta 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta14Berane 
03.03.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska20Zeta 
PozicijaIgračTimGolova
1Danijel BečićZeta6
2Ilija TripunovićZeta4
3Nikola VukčevićZeta2
4Veljko ZlatičaninZeta2
5Nikola BjelobrkovićZeta1
6Matija LambulićZeta1
7Blažo ŠuškavčevićZeta1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.Mladost145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom Eurozox144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123