Kadetska liga 17/18 - grupa A

Kom
Podgorica

Kom
  • pozicija6
  • bodovi28
  • gol razlika36:34
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Luka Mirković
3270---
Danilo Radošević
11990-1-
Odbrana
Matija Božović
7439-1-
Luka Bulatović
1210411--
Matija Medenica
111---
Vladan Pupović
234---
Rajko Rajković
10813-1-
Andrija Vujošević
4188---
Vezni red
Vidak Bušković
248---
Jovan Drašković
1184012-
Nikola Milošev
10900-1-
Veljko Radenović
1901--
Ivan Vukčević
7245---
Matija Vukčević
73091--
Petar Đurić
12844-1-
Napad
Matija Račić
190---
Ilija Jovanović
4140-1-
Radovan Marković
12735---
Marko Mešter
-----
Filip Milošević
-----
Andrej Mirković
-----
Matija Prelević
255---
Mihail Radović
4111---
Filip Vlahović
13106981-
Igrači
Vladan Laban
5251---
UtakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska32Kom 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12OFK Titograd 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Kom 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom30Rudar 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta13Kom 
02.05.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom21Grbalj 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Berane 
14.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Sutjeska 
07.04.2018.
09:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AOFK Titograd20Kom 
05.04.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar20Kom 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Budućnost 
17.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom11Zeta 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj01Kom 
08.03.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane33Kom 
PozicijaIgračTimGolova
1Filip VlahovićKom8
2Novak Kovačević2
3Petar Tadić2
4Luka BulatovićKom1
5Jovan DraškovićKom1
6Jasmin Ljuca1
7Veljko RadenovićKom1
8Vasilije Vasecki1
9Matija VukčevićKom1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.OFK Titograd145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123