Kadetska liga 17/18 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi58
  • gol razlika102:14
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Petar Radulović
7560-1-
Lazar Baltić
7521---
Enis Hetemaj
439---
Odbrana
Stefan Božović
-----
Boško Brković
11494-1-
Balša Bulatović
-----
Bogdan Milić
13670---
Kenan Nikočević
11808-3-
Abdel Osmanović
1188022-
Nikola Ukšanović
14966---
Petar Vuković
3240---
Nemanja Đurović
3200---
Vezni red
Petar Vukčević
32002--
Jovan Dašić
3112---
Andrija Krivokapić
1284084-
Petar Prelević
117973--
Lazar Stijepović
13516---
Milan Vukotić
1277632-
Napad
Ivan Bojović
1178832-
Marko Mrvaljević
53487--
Ilija Vujović
-----
Vuk Dapčević
929551-
Lazar Mijović
82492--
Vuk Striković
136528--
Antonino Đokić
432---
Igrači
Luka Bojić
2139---
Mario Djoljević
32001--
Luka Krkeljić
2141---
Bogdan Obradović
1379511-
Luka Perović
280---
utakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost90Rudar 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta11Budućnost 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Kom Eurozox 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane12Budućnost 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost01Sutjeska 
02.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost12Budućnost 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj13Budućnost 
15.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar06Budućnost 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Zeta 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox12Budućnost 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost62Berane 
18.03.2018.
11:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska03Budućnost 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost21Mladost 
03.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Grbalj 
PozicijaIgračTimGolova
1Andrija KrivokapićBudućnost8
2Vuk StrikovićBudućnost8
3Marko MrvaljevićBudućnost7
4Vuk DapčevićBudućnost5
5Ivan BojovićBudućnost3
6Petar PrelevićBudućnost3
7Milan VukotićBudućnost3
8Lazar MijovićBudućnost2
9Abdel OsmanovićBudućnost2
10Petar VukčevićBudućnost2
11Mario DjoljevićBudućnost1
12Bogdan ObradovićBudućnost1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.Mladost145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom Eurozox144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123