Kadetska liga 17/18 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi58
  • gol razlika102:14
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Lazar Baltić
7571---
Odbrana
Balša Bulatović
-----
Nemanja Đurović
3225---
Bogdan Milić
13765---
Abdel Osmanović
1199022-
Petar Vuković
3270---
Vezni red
Jovan Dašić
3127---
Petar Vukčević
32252--
Napad
Lazar Mijović
82942--
Marko Mrvaljević
53887--
Vuk Striković
137228--
Igrači
Luka Krkeljić
2156---
Bogdan Obradović
1387511-
UtakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost90Rudar 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta11Budućnost 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Kom 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane12Budućnost 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost01Sutjeska 
02.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AOFK Titograd12Budućnost 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj13Budućnost 
15.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar06Budućnost 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Zeta 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Budućnost 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost62Berane 
18.03.2018.
11:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska03Budućnost 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost21OFK Titograd 
03.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Grbalj 
PozicijaIgračTimGolovi
1Andrija Krivokapić Budućnost8
2Vuk Striković Budućnost8
3Marko Mrvaljević Budućnost7
4Vuk Dapčević Budućnost5
5Ivan Bojović Budućnost3
6Petar Prelević Budućnost3
7Milan Vukotić Budućnost3
8Lazar Mijović Budućnost2
9Abdel Osmanović Budućnost2
10Petar Vukčević Budućnost2
11Mario Gjolaj Budućnost1
12Bogdan Obradović Budućnost1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.OFK Titograd145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123