Kadetska liga 17/18 - grupa A

Budućnost
Podgorica

Budućnost
  • pozicija1
  • bodovi58
  • gol razlika102:14
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Petar Radulović
7630-1-
Lazar Baltić
7571---
Odbrana
Boško Brković
11559-1-
Balša Bulatović
-----
Nemanja Đurović
3225---
Bogdan Milić
13765---
Abdel Osmanović
1199022-
Petar Vuković
3270---
Vezni red
Petar Vukčević
32252--
Jovan Dašić
3127---
Andrija Krivokapić
1295084-
Milan Vukotić
1286132-
Napad
Ivan Bojović
1188332-
Marko Mrvaljević
53887--
Vuk Dapčević
935051-
Antonino Đokić
452---
Lazar Mijović
82942--
Vuk Striković
137228--
Igrači
Luka Bojić
2154---
Mario Djoljević
32201--
Luka Krkeljić
2156---
Bogdan Obradović
1387511-
Luka Perović
290---
UtakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost90Rudar 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta11Budućnost 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Kom 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane12Budućnost 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost01Sutjeska 
02.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AOFK Titograd12Budućnost 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj13Budućnost 
15.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar06Budućnost 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Zeta 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Budućnost 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost62Berane 
18.03.2018.
11:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska03Budućnost 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost21OFK Titograd 
03.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost30Grbalj 
PozicijaIgračTimGolova
1Andrija KrivokapićBudućnost8
2Vuk StrikovićBudućnost8
3Marko MrvaljevićBudućnost7
4Vuk DapčevićBudućnost5
5Ivan BojovićBudućnost3
6Petar Prelević3
7Milan VukotićBudućnost3
8Lazar MijovićBudućnost2
9Abdel OsmanovićBudućnost2
10Petar VukčevićBudućnost2
11Mario DjoljevićBudućnost1
12Bogdan ObradovićBudućnost1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.OFK Titograd145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123