Kadetska liga 17/18 - grupa A

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija7
  • bodovi19
  • gol razlika32:40
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Ervin Helić
7560---
Andrija Knežević
180---
Odbrana
Dragan Damjanović
-----
Milan Damjanović
7560---
Ognjen Despotović
213---
Milan Irić
172---
Danilo Ječmenica
-----
Aleksa Kovačević
-----
Matija Starovlah
86341--
Bogoljub Tešović
-----
Nikola Vojinović
8583-1-
Vezni red
Ervin Ciguljin
7225---
Marko Dragaš
-----
Kristijan Ernec
6370-1-
Aleksa Golubović
293---
Filip Palibrk
7461-2-
Miloš Posuka
-----
Stefan Vlaović
7532---
Miloš Vukašinović
28---
Napad
Jakša Bajčetić
863031-
Stefan Fuštić
752021-
Marko Kamberović
-----
Ognjen Kasalica
597---
Veljko Krstonijević
7560-1-
Aleksandar Raonić
8611-1-
Marko Terzić
18---
Rade Vukojičić
-----
Igrači
Haris Kordić
41121--
Ivan Pupović
635822-
utakmicaIzvještaj
02.06.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost--Rudar-
26.05.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar--Grbalj-
19.05.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar--Zeta-
12.05.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox--Rudar-
05.05.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar--Berane-
02.05.2018.
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska--Rudar-
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar10Mladost 
15.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar06Budućnost 
07.04.2018.
14:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj21Rudar 
05.04.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar20Kom Eurozox 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta32Rudar 
29.03.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane21Rudar 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar15Sutjeska 
03.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost31Rudar 
PozicijaIgračTimGolova
1Jakša BajčetićRudar3
2Stefan FuštićRudar2
3Ivan PupovićRudar2
4Haris KordićRudar1
5Matija StarovlahRudar1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost88008510+7545
2.Sutjeska86115821+3734
3.Berane85214428+1631
4.Mladost83144225+1726
5.Zeta82153431+321
6.Kom Eurozox81252524+119
7.Rudar82063240-819
8.Grbalj81163043-1316