Kadetska liga 17/18 - grupa A

Berane
Berane

Berane
  • pozicija3
  • bodovi37
  • gol razlika53:43
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Vojislav Dobrašinović
190---
Rijad Selmanović
-----
Odbrana
Balša Bubanja
8392-1-
Jovan Dašić
-----
Ilija Dobrašinović
-----
Martin Drobnjak
-----
Sava Pešić
1412364--
Vasilije Simonović
-----
Adnan Uković
131170-2-
Vezni red
Aleksandar Dobrašinović
117951--
Matija Guberinić
362---
Saša Mitrović
145---
Jovan Pešić
12544-2-
Danijel Rmuš
-----
Stefan Šćekić
-----
Lazar Stojanović
95481--
Radoje Vešović
116641--
Napad
Veličko Deletić
114781--
Dennis Međedović
-----
UtakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj53Berane 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane03Sutjeska 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AOFK Titograd12Berane 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane12Budućnost 
06.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar30Berane 
02.05.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane31Zeta 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Berane 
14.04.2018.
12:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane10Grbalj 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska11Berane 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane50OFK Titograd 
29.03.2018.
15:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane21Rudar 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost62Berane 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta14Berane 
08.03.2018.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane33Kom 
PozicijaIgračTimGolovi
1Nemanja Šunjević Berane12
2Sava Pešić Berane4
3Aleksandar Bulić Berane3
4Nikola Lekić Berane3
5Veličko Deletić Berane1
6Aleksandar Dobrašinović Berane1
7Jovan Janković Berane1
8Tihomir Lazović Berane1
9Lazar Stojanović Berane1
10Radoje Vešović Berane1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.OFK Titograd145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123