Kadetska liga 17/18 - grupa A

Sutjeska
Nikšić

Sutjeska
  • pozicija2
  • bodovi46
  • gol razlika67:25
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Radoš Dubljević
10855---
Luka Komar
5405---
Nikola Radović
-----
Dejan Sekulić
-----
Odbrana
Luka Babić
14121242-
Balša Dubljević
4140---
Nikola Janjić
14122621-
Miloš Korać
-----
Marko Labović
-----
Nemanja Radojević
121053-3-
Aleksandar Đukanović
10818-1-
Vezni red
Andrija Kovač
-----
Kristijan Lalović
-----
Jovan Mirković
13114611-
Igor Pajović
1412602--
Napad
Marko Bojović
118711--
Sava Bulajić
14119372-
Balša Dubljević
13109611-
Željko Lješković
242---
Dušan Vuković
8132-1-
Danilo Šofranac
13112363-
UtakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska32Kom 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane03Sutjeska 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj10Sutjeska 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska01OFK Titograd 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost01Sutjeska 
02.05.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska20Rudar 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta12Sutjeska 
14.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom12Sutjeska 
07.04.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska11Berane 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska20Grbalj 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AOFK Titograd13Sutjeska 
18.03.2018.
11:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska03Budućnost 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar15Sutjeska 
03.03.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska20Zeta 
PozicijaIgračTimGolova
1Sava BulajićSutjeska7
2Danilo ŠofranacSutjeska6
3Luka BabićSutjeska4
4Nikola JanjićSutjeska2
5Miloš Milović2
6Igor PajovićSutjeska2
7Marko BojovićSutjeska1
8Balša DubljevićSutjeska1
9Jovan MirkovićSutjeska1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.OFK Titograd145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123