Kadetska liga 17/18 - grupa A

Mladost
Podgorica

Mladost
  • pozicija4
  • bodovi32
  • gol razlika48:38
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Igor Ivanović
4308---
Sergej Joksimović
4320---
Vasilije Marković
7492-1-
Lazar Živanović
-----
Odbrana
Matija Bulatović
12786---
Matija Drinčić
164---
Pavle Mugoša
668---
Amir Muzurović
180---
Nebojša Popović
-----
Matija Stanišić
1284811-
Aldin Ćatović
131027-2-
Spasoje Šćepanović
12731-4-
Vezni red
Balša Adžić
9588-2-
Egzon Dinosha
2132---
Erand Kaleziq
11880-3-
Petar Mališić
6177---
Vuk Pejović
10174---
Nemanja Popović
14936-1-
Emir Spahić
6156---
Danilo Vujović
1410903--
Jagoš Šćepanović
592---
Napad
Ognjen Gašević
2106-1-
Aleksa Maraš
1389832-
Vasilije Mišurović
260---
Lazar Rakočević
1289351-
Pavle Turković
72791--
Igrači
Amar Abazović
-----
Boško Ljumović
140---
Marko Lubarda
281---
Anes Muratović
266---
Viktor Roganović
964023-
Luka Smolović
140---
Dino Đukić
2119---
Ilija Živanović
3125---
utakmicaIzvještaj
02.06.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost13Zeta 
26.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AKom Eurozox12Mladost 
19.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost12Berane 
12.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ASutjeska01Mladost 
05.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AGrbalj50Mladost 
02.05.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost12Budućnost 
18.04.2018.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ARudar10Mladost 
14.04.2018.
10:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AZeta02Mladost 
07.04.2018.
09:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost20Kom Eurozox 
31.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABerane50Mladost 
24.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost13Sutjeska 
17.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost00Grbalj 
10.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa ABudućnost21Mladost 
03.03.2018.
11:00
Kadetska liga Crne Gore 17/18 - grupa AMladost31Rudar 
PozicijaIgračTimGolova
1Lazar RakočevićMladost5
2Aleksa MarašMladost3
3Danilo VujovićMladost3
4Viktor RoganovićMladost2
5Matija StanišićMladost1
6Pavle TurkovićMladost1

Kadetska liga 17/18 - grupa A

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14121110214+8858
2.Sutjeska1410136725+4246
3.Berane147255343+1037
4.Mladost145184838+1032
5.Zeta145274439+531
6.Kom Eurozox144283634+228
7.Grbalj144284351-826
8.Rudar1431103657-2123