Kadetska liga - finalna faza - grupa B

Bokelj
Kotor

Bokelj
  • pozicija5
  • bodovi12
  • gol razlika62:92
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Mitar Perišić
-----
Ivan Radović
3252-1-
Odbrana
Gracija Brguljan
135---
Jakša Giljača
3235---
Luka Gopčević
21801--
Đorđe Perović
217911-
Vezni red
Aleksandar Čolan
190---
Toni Katelan
3270---
Andrej Radević
3169---
Napad
Dejan Bušković
21011--
Filip Krivokapić
3250---
David Radević
216231-
Igrači
Vuko Barba
373---
Strahinja Đuričić
-----
Vladimir Kašćelan
-----
Miloš Krivokapić
2941--
Luka Lakčević
21801--
Vukan Mirković
3152---
Matija Nikaljević
3243---
Đorđe Pajović
-----
Rastko Penić
-----
Pavle Popović
-----
Vanja Radulović
118---
Milan Roganović
11---
Matija Sužnjević
265---
Uroš Vukčević
2160---
Petar Vulović
390---
UtakmicaIzvještaj
08.06.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BArsenal--Bokelj-
31.05.2020.
18:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj51Otrant-Olympic 
30.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BPetrovac--Bokelj 
26.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Iskra 
23.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BJezero--Bokelj 
16.05.2020.
17:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Lovćen 
12.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BZeta--Bokelj 
09.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Arsenal 
02.05.2020.
17:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BOtrant-Olympic--Bokelj 
25.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Ibar 
21.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BRudar--Bokelj 
18.04.2020.
16:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Petrovac 
11.04.2020.
16:00
Kadetska liga - finalna faza - grupa BIskra--Bokelj 
04.04.2020.
15:30
Kadetska liga - finalna faza - grupa BBokelj--Jezero 
PozicijaIgračTimGolovi
1David Radević Bokelj3
2Dejan Bušković Bokelj1
3Luka Gopčević Bokelj1
4Miloš Krivokapić Bokelj1
5Luka Lakčević Bokelj1
6Đorđe Perović Bokelj1

Kadetska liga - finalna faza - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Zeta32104929+2022
2.Jezero32106837+3120
3.Lovćen32015236+1619
4.Iskra31114158-1714
5.Bokelj31116292-3012
6.Rudar32013367-3412
7.Ibar31203167-3611
8.Arsenal31021184-735
9.Otrant-Olympic300312146-1343
10.Petrovac300314130-1161