Omladinska liga 2019/20 - grupa B

Zeta
Golubovci

Zeta
  • pozicija3
  • bodovi12
  • gol razlika31:46
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Milan Grbavčević
2180---
Odbrana
Balša Batrović
-----
Miloš Krstović
-----
Marko Pajović
2143---
Vaso Peličić
-----
Gojko Stajkić
2180-1-
Miloš Vukčević
2111--1
Ognjen Đinović
-----
Vezni red
Danijel Bečić
-----
Aleksandar Krstović
2180---
Nikola Pejović
2174---
Marko Stanišić
-----
Ilija Tripunović
2180---
Napad
Nikola Bjelobrković
2145---
Matija Lambulić
-----
Igrači
Andrija Ajković
-----
Denad Bašanović
2180---
Nemanja Davidović
-----
Jovan Jušković
-----
Stefan Krstović
121-1-
Nikola Matanović
2104---
Miloš Popović
237---
Ognjen Popović
-----
Simo Popović
145---
Rade Puletić
16---
Petar Radičković
169---
Nikola Vukčević
218031-
Viktor Vukčević
145---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Rudar-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BMornar--Zeta-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Zeta-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Dečić-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BJedinstvo--Zeta-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Igalo-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Zeta-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Zeta-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Mornar 
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Drezga 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDečić--Zeta 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Jedinstvo 
07.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BIgalo01Zeta 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta23Berane 
PozicijaIgračTimGolova
1Nikola VukčevićZeta3

Omladinska liga 2019/20 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jedinstvo22003420+1418
2.Dečić21012940-1114
3.Zeta21013146-1512
4.Mornar21102847-1912
5.Rudar21012641-1510
6.Berane21101153-428
7.Igalo20021149-383
8.Drezga20021258-462