Omladinska liga 2019/20 - grupa B

Drezga
Podgorica

Drezga
  • pozicija8
  • bodovi2
  • gol razlika12:58
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Pavle Dragićević
2172---
Vukašin Kankaraš
2170---
Vezni red
Lazar Kostić
190---
Vuk Kovačević
139---
Igrači
Matija Adžić
-----
Danilo Babović
21801--
Milo Božović
-----
Boris Bukilić
-----
Slavko Caković
2180---
Luka Doknić
-----
Matija Gardašević
2180---
Nemanja Jovanović
-----
Aleksandar Kankaraš
-----
Ljubomir Lješković
-----
Vuk Lojanica
-----
Maksim Malešević
-----
Janko Mijušković
18---
Nikola Milićević
-----
Vasilj Miljanić
-----
Gavrilo Nenezić
2180---
Ivo Nenezić
2180---
Nemanja Nenezić
2141---
Dragan Nikolić
-----
Ilija Perović
-----
Radivoje Poleksić
-----
Saša Roganović
139---
Mijodrag Rogač
2141---
Vidak Samardžić
-----
Stefan Stanišić
-----
Jovan Todorović
110---
Matija Vukotić
-----
Aleksa Vuković
2180-1-
Aleksa Đukanović
190---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Mornar-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BIgalo--Drezga-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Zeta-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Drezga-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Dečić-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Drezga-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Jedinstvo-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BMornar--Drezga-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Igalo 
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Drezga 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Berane 
14.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDečić--Drezga 
09.03.2020.
13:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga14Rudar 
29.02.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BJedinstvo30Drezga 
PozicijaIgračTimGolova
1Danilo BabovićDrezga1

Omladinska liga 2019/20 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jedinstvo22003420+1418
2.Dečić21012940-1114
3.Zeta21013146-1512
4.Mornar21102847-1912
5.Rudar21012641-1510
6.Berane21101153-428
7.Igalo20021149-383
8.Drezga20021258-462