Omladinska liga 2019/20 - grupa B

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija5
  • bodovi10
  • gol razlika26:41
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Elvis Bećović
190---
Ervin Helić
-----
Odbrana
Ognjen Despotović
14---
Milan Irić
2124---
Haris Kordić
112---
Aleksa Kovačević
-----
Matija Starovlah
2100---
Milivoje Terzić
2102---
Bogoljub Tešović
-----
Nikola Vojinović
-----
Vezni red
Ervin Ciguljin
2164---
Uroš Čepić
134---
Marko Dragaš
2134---
Kristijan Ernec
1561--
Aleksa Golubović
190-1-
Miloš Vukašinović
25---
Napad
Jakša Bajčetić
21801--
Aleksandar Bulić
21793--
Ognjen Kasalica
214611-
Marko Krstonijević
-----
Veljko Krstonijević
2112---
Ivan Pupović
21761--
Aleksandar Raonić
2170-1-
Marko Terzić
112---
Ljubisav Zorić
-----
Igrači
Dušan Mrdak
190---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Rudar-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Dečić-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BJedinstvo--Rudar-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Igalo-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Rudar-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Drezga-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Mornar-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Zeta-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDečić--Rudar 
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Jedinstvo 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BIgalo--Rudar 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Berane 
09.03.2020.
13:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga14Rudar 
29.02.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BMornar43Rudar 
PozicijaIgračTimGolova
1Aleksandar BulićRudar3
2Jakša BajčetićRudar1
3Kristijan ErnecRudar1
4Ognjen KasalicaRudar1
5Ivan PupovićRudar1

Omladinska liga 2019/20 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jedinstvo22003420+1418
2.Dečić21012940-1114
3.Zeta21013146-1512
4.Mornar21102847-1912
5.Rudar21012641-1510
6.Berane21101153-428
7.Igalo20021149-383
8.Drezga20021258-462