Omladinska liga 2019/20 - grupa B

Rudar
Pljevlja

Rudar
  • pozicija6
  • bodovi10
  • gol razlika27:43
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Elvis Bećović
2180---
Ervin Helić
-----
Odbrana
Ognjen Despotović
14---
Milan Irić
3214-1-
Haris Kordić
220---
Aleksa Kovačević
-----
Matija Starovlah
2100---
Milivoje Terzić
3192-1-
Bogoljub Tešović
-----
Nikola Vojinović
-----
Vezni red
Uroš Čepić
134---
Ervin Ciguljin
3236---
Marko Dragaš
2134---
Kristijan Ernec
1561--
Aleksa Golubović
2180-1-
Miloš Vukašinović
323---
Napad
Jakša Bajčetić
327011-
Aleksandar Bulić
32693--
Ognjen Kasalica
323612-
Marko Krstonijević
-----
Veljko Krstonijević
3194---
Ivan Pupović
32662--
Aleksandar Raonić
3260-1-
Marko Terzić
112---
Ljubisav Zorić
-----
Igrači
Dušan Mrdak
190---
UtakmicaIzvještaj
15.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Jedinstvo-
09.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BIgalo--Rudar-
01.06.2020.
18:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar12Berane 
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta--Rudar 
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Dečić 
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BJedinstvo--Rudar 
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Igalo 
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Rudar 
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Drezga 
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Mornar 
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Zeta 
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDečić--Rudar 
09.03.2020.
13:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga14Rudar 
29.02.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BMornar43Rudar 
PozicijaIgračTimGolovi
1Aleksandar Bulić Rudar3
2Ivan Pupović Rudar2
3Jakša Bajčetić Rudar1
4Kristijan Ernec Rudar1
5Ognjen Kasalica Rudar1

Omladinska liga 2019/20 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jedinstvo32013724+1318
2.Dečić32013540-517
3.Zeta32013549-1415
4.Mornar31202847-1913
5.Berane32101354-4111
6.Rudar31022743-1610
7.Igalo30121149-384
8.Drezga30031264-522