Omladinska liga 2019/20 - grupa B

Berane
Berane

Berane
  • pozicija6
  • bodovi8
  • gol razlika11:53
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Igor Dević
-----
Vojislav Dobrašinović
2180-1-
Odbrana
Jovan Dašić
145---
Jovan Janković
2122-1-
Tihomir Lazović
2180---
Andrija Marsenić
-----
Sava Pešić
21801--
Adnan Uković
2180---
Vezni red
Danilo Dević
2180-1-
Aleksandar Dobrašinović
2180---
Saša Mitrović
-----
Jovan Pešić
-----
Edis Rujović
-----
Lazar Stojanović
190---
Nemanja Šunjević
218012-
Napad
Dennis Međedović
21802--
Igrači
Lazar Bojić
-----
Kristijan Babić
-----
Danijel Babović
276---
Luka Bajić
-----
Luka Dević
-----
Nikola Drljević
-----
Aleksa Folić
-----
Anđelo Ivanović
-----
Predrag Jezernik
-----
Andrej Kastratović
-----
Stefan Obadović
127---
Marko Pešić
-----
Marko Radošević
-----
Luka Ralević
18---
Šućrija Uković
-----
Nikola Đurašković
2172---
UtakmicaIzvještaj
31.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDečić--Berane-
24.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Jedinstvo-
17.05.2020.
17:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BIgalo--Berane-
10.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Drezga-
03.05.2020.
17:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Rudar-
26.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BMornar--Berane-
19.04.2020.
16:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Zeta-
12.04.2020.
16:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Dečić-
05.04.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BJedinstvo--Berane 
29.03.2020.
15:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane--Igalo 
22.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BDrezga--Berane 
15.03.2020.
15:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BRudar--Berane 
07.03.2020.
14:30
Omladinska liga - finalna faza - grupa BBerane11Mornar 
01.03.2020.
14:00
Omladinska liga - finalna faza - grupa BZeta23Berane 
PozicijaIgračTimGolova
1Dennis MeđedovićBerane2
2Sava PešićBerane1
3Nemanja ŠunjevićBerane1

Omladinska liga 2019/20 - grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Jedinstvo22003420+1418
2.Dečić21012940-1114
3.Zeta21013146-1512
4.Mornar21102847-1912
5.Rudar21012641-1510
6.Berane21101153-428
7.Igalo20021149-383
8.Drezga20021258-462